Inschrijving in het Naamregister 249 Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: Datum waarop inschrijving verzocht is: Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht: Naam houder exploitatie rechten: 12 maart 1968 U 13 21 25 26 27 1 april 10 11 12 19 23 24 25 26 1 mei Nova Actueel Univ. Int. Centra Fox D.L.S. Nova Rank Nova Univ. Int. City Geen tranen voor Joy Univ. F.A. Het verraad Bruggehoofd Beach Red Therèse et Isabelle Een eindeloze liefdesnacht Misdaadsyndicaat Gungala, de maagd van de jungle Het verlangen Helga Een meisje als de zee De hel van Macao Hoe ik de oorlog won Het was me 't dagje wel Sexcarrousel Blauwdruk voor moord Follow me, boys De dwerg-expres Via Erotica Poel der ontucht Diamantenjack ledere avond om negen uur Strijd om San Sebastian De zeven maskers van de judoka Sergeant Ryker Koning Oedipus Het uur van de wolf Nudistenparadijs Sla een kruis en sterf Vrije liefde De gemaskerde wolvin Gevaarlijk minnespel Ontembare lusten De guerilla's van Campo Grande Weekend op de Reeperbahn Express In de greep van de gele slang Corona Zo schieten de Schotten in Texas Wat niet weet, wat niet deert Een dandy op drijfzand De naakte dode De smokkelaars van Oran Spionnen achter het front Doe 'es wat! De knokkers PI ay time Duivelse moordlust De dagen van het geweld Meisjes in Extase De straat van het verderf De Pasja Pas op je tellen In de greep van de misdaad Door hartstocht verblind Benjamin, dagboek van een puber De laatste safari De 5 vogelvrijen Warner Moordenaar zonder gezicht Univ. Int. Huwelijksnacht onder getuige Euro Univ. Int. 10 11 Nova 15 Univ. F.A. Royal Nederland Centra 17 20 Rank 21 Columbia 22 Nederland Columbia Univ. Int. 24 28 29 30 Univ. F.A. Meteor City Centra 31 4 juni 5 Express Spiendal 6 7 Paramount 10 Het lieve leven van Andrew Quint Het hart in de keel Gofilex De dood heeft een ei gelegd Mensen ontmoeten elkaar en zachte muziek vult hun hart Shalako Euro Petulia Warner De groene baretten De sergeant De terugkeer van Dracuh i Al Capone Royal Een dollar tussen de tander De pistolero van Ave God vergeeft, ik niet Maria Django, 'n bijbel en 'n coll De 4 dollars der wraak Het bed en het fatsoen Columbia Geeltjes en rooie ruggen Rosso, de Mexicaan Spiendal Revolverhelden kunnen sterven Hafbo De vreemdeling Paramount Diamanten in de jungle Univ. Int. Speedway City Wat deed je toen het licht uitviel? Het gaat er heet aan toe Laura, de erotische nachtvlinder Spiendal Half a sixpence Paramount De dood komt te paard Nova De afpersers City De laatste trein uit Katanga Getrouwd voor dag en nacht Spiendal De man, zijn trots en zijn wraak Hafbo De code van de colt City Engel des doods Univ. Int. Spionnenmoord Columbia De exhibitionist Sjors, Sjimmie in het land der reuzen Standaard De man met het zwarte masker Een lange, dwaze zomer Gofilex McCord, dood of levend Columbia De bestorming van Fort Utah Paramount Ik ga, ik dood en kom terug Nederland Occhio selvaggio Fox De bruid gaat in 't zwart Nova Yours, r>;ine and ours Fitzwilly Veel liefs en kusjes Gofilex Laatste gevecht van Chubasco Warner Dodelijk rendez-vous

Film | 1968 | | pagina 32