Algemeen bedrijfsreglement Hoofdbestuur Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk gehouden ver gaderingen besloten toestemming te verlenen, als be doeld in het Algemeen Bedrijfsreglement, aan: de heer J. W. A. Weber, Doelenstraat 25 te Alkmaar, tot het exploiteren van de permanente bioscopen-A: Tivoli Theater en Witte Bioscoop te Den Helder, welke zaken tot dan toe ten name van de N.V. Tivoli Bioscoop in het Bedrijfsregister waren ingeschreven; de heer J. J. B. M. Diesfeldt, Karel de Grotelaan 1 te Bergen-N.H., tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: De Rustende Jager te Bergen-N.H., welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was inge schreven ten name van de heer G. N. Th. Diesfeldt; de heer S. M. Spanjaart, Fontein Verschuirlaan 19 te Heiloo, tot het exploiteren van de permanente bioscoop- A: Corso Cinema te Wormerveer, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van de heer J. C. Woud; de Firma Bouts en Putzeist, Op de Vey 21 te Geleen, tot het verplaatsen van haar permanente bioscoop-A: Royal Theater te Geleen naar het pand Rijksweg Centrum 67 aldaar, waarin ook het door genoemde firma geëxploi teerde Roxy Theater is gevestigd; de N.V. Filmverhuurkantoor Centra Film N.V., Bad huisweg 91 te 's-Gravenhage tot het exploiteren van het Filmverhuurkantoor Centrafilm, hetwelk tot dan toe ten name van de oude N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm in het Bedrijfsregister was ingeschreven; de Firma Camera, Spuistraat 21 te 's-Gravenhage, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Camera Theater te Leiden, welke bioscoop tot dan toe ten name van de heer G. H. M. Groenewegen in het Bedrijfsregis ter was ingeschreven; de heer A. G. Visser, Stationsweg 32 te Baarn, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Victoria Theater te Hoorn, welke bioscoop tot dusver ten name van de heer D. H. J. van Os, Frans Halsstraat 14 te Haarlem was ingeschreven; de heer C. Geerts, Terheydenseweg 168 te Breda, tot het gaan exploiteren van de permanente bioscoop-A: Kunst kring Bioscoop te Oisterwijk, welke zaak tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van de Firma Biemans Bioscopen. Sedert de vorige publicatie in "Film" no. 256 werden uitgeschreven de volgende bioscopen: Bioscooptheater De Zwaan te Noordwijkerhout, Haaks- bergse Bioscoop te Haaksbergen, Nieuwe Bioscoop te Boxtel, City Theater te Geldrop, Asta Theater te Schaes- berg, Luxor Theater te Groningen, en Witte Bioscoop te Beverwijk. Sedert maart 1968 heeft het Hoofdbestuur in het Be drijfsregister ingeschreven de nieuwe permanente biosco pen-A: Studio-Z te Zwolle en Bioscoop Buitenlust te Ede. Commissie nieuwe zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft in haar op 15 mei 1968 gehouden zitting besloten: aan de heer G. H. Leeh, Achillesstraat 67 te Amster dam, toestemming te verlenen als bedoeld in het Alge meen Bedrijfsreglement, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop in Concertzaal Buitenlust te Ede. In dezelfde zitting heeft de Commissie besloten de be slissing op twee aanvragen voor filmproduktiezaken aan te houden voor een nader onderzoek. Commissie beroep nieuwe zaken De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar op 24 april 1968 gehouden zitting behandeld een hoger be roep van het Bestuur der Bedrijfsafdeling Filmfabrikan ten en Filmproducenten tegen de beslissing der Com missie Nieuwe Zaken, waarbij aan Rob Du Mée/Park- film N.V. te Amsterdam toestemming was verleend tot het gaan exploiteren van een filmproduktiezaak voor de bedrijfstakken a en c. De Beroepcommissie vernietigde de beslissing en besloot derhalve aan genoemde N.V. de gevraagde toestemming tot het exploiteren van de film produktiezaak als hiervoor bedoeld te weigeren. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten o.a. op voorwaarde, dat hiertegen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie geen gegronde bezwaren worden ingediend: de heer J. J. B. M. Diesfeldt, exploitant van de bioscoop De Rustende Jager te Bergen-N.H.; de N.V. Filmverhuurkantoor Centra Film, exploitante van het filmverhuurkantoor dat onder dezelfde naam werd geëxploiteerd door de oude N.V. Filmverhuurkan toor Centrafilm waarvan de doelstelling werd gewijzigd; de Firma Camera, waarvan firmanten zijn mevrouw M. L. Meerburg-Van Straten en de N.V. Handelmaatschap pij Het Oosten (directeur R. Uges), exploitante van het Camera Theater te Leiden. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaat schap vervallen: de N.V. Tivoli Bioscoop te Den Helder, voormalig exploitante van de bioscopen Tivoli en Witte te Den Helder; de heer G. N. Th. Diesfeldt, voormalig exploitant van bioscoop De Rustende Jager te Bergen-N.H.; de heer J. C. Woud, Heemraadschapslaan 59 te Amstel veen, voormalig exploitant van de Corso Cinema te Wormerveer; de oude N.V. Filmverhuurkantoor Centrafilm, Groot Haesebroekseweg 49 te Wassenaar, voormalig exploitan te van het gelijknamige filmverhuurkantoor te 's-Graven hage; de heer G. H. Groenewegen, Roodenburgerstraat 57 te Leiden, voormalig exploitant van het Camera Theater aldaar; mevrouw W. J. Beek-De Bruin, Duvenvoordestraat 94 te Haarlem, voormalig exploitante van Bioscoop De Zwaan te Noordwijkerhout; de Firma Gebrs. Veenhuizen, Oversteweg 25 te Hengelo (O), voormalig exploitante van de Haaksbergse Bioscoop te Haaksbergen; de heer M. Desmet, Bogardeind 51 te Geldrop, voorma lig exploitant van het City Theater aldaar; de Firma J. H. A. Moonen en Wed. G. W. Moonen- Peeters, Nieuwstraat 88 te Hoensbroek, voormalig ex ploitante van het Asta Theater te Schaesberg; de heer O. H. J. van Os, voormalig exploitant van het Victoria Theater te Hoorn; de N.V. Groninger Bioscooptheater "Luxor", Carolie- weg 5 te Groningen, voormalig exploitante van het Luxor Theater aldaar. 258

Film | 1968 | | pagina 41