Algemeen Bedrijfsreglement II Liquidatie waarborgsommen Hoofdbestuur Toelating lidmaatschap Beëindiging lidmaatschap Liquidatie waarborgsommen Toelating donateurschap 39 de heer A. Brosens, voormalig exploi tant van de filmproductiezaak Albert Brosens Filmproduktie te Aerdenhout; de N.V. Forum Filmproduktie te Am sterdam; mevrouw A. J. van Oorschot-van Has- tenberg, voormalig exploitante van het intussen opgeheven Rex Theater te Sint Oedenrode: de heer J. Rosinga, Prinsengracht 739 te Amsterdam, voormalig exploitant van de filmproductiezaak John Rosin- ga's Telefund Holland N.V. Ingevolge enige hiervoor gemelde pu blicaties zijn de beslissingen van het Hoofdbestuur, waarbij tot het lid maatschap werden toegelaten de heer J. van Willigen te Aalsmeer en de Stichting Udense Gemeenschap te Uden, vervallen. Wegens beëindiging van het lidmaat- van de Nederlandse Bioscoopbond en schap van de hierna vermelde voorma lige bedrijfsgenoten worden de leden de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitge nodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van de ze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen op: de Firma Bioscooponderneming Apol- lo te Boxmeer; de heer J. A. van Gelder te Amster dam; de heer H. J. Peters te Borculo; de heer J. Blansjaar te Santpoort; de heer A. Brosens te Aerdenhout; de N.V. Forum Filmproduktie te Am sterdam; mevrouw A. J. van Oorschot-van Has- tenberg te Sint Oedenrode; de heer J. Rosinga te Amsterdam. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laat stelijk gehouden vergaderingen beslo ten toestemming te verlenen als be doeld in het Algemeen Bedrijfsregle ment, aan: de heer B. A. Holtslag, Ir Sassenstraat 48 te Ulft, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: EBO-Thea- ter (thans genaamd Luxor Theater) te Oldenzaal, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was inge schreven ten name van de heer W. F. Stolle; de heer W. M. Kaposi, Oudenoord 73 te Utrecht, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: City Thea ter te Weesp, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was inge schreven ten name van de heer Drs C. A. Voskuil; de Firma Horeca- en Bioscooponder neming Abeln, Hoofdkanaal W.Z. 7 te Emmer-Compascuum, tot het ex ploiteren van de permanente bio scoop-A: Luxor Theater te Stadska naal, welke bioscoop tot dan toe in het Bedrijfsregister was ingeschreven ten name van de heer J. Hollemans; de heer J. Hollemans, Kerkstraat 48 te Veendam, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Lido Theater te Oude Pekela, welke bio scoop tot dan toe in het Bedrijfs register was ingeschreven ten name van de Firma J. en H. Hollemans; de heer H. Hollemans, Langestraat 59 te Winschoten, tot het exploiteren van de permanente bioscoop-A: Scala Theater te Winschoten, welke bio scoop tot dan toe in het Bedrijfsre gister was ingeschreven ten name van de heer J. Hollemans. Sedert de vorige publicatie in Film no. 257 en die welke aan deze publi catie in dit nummer van Film vooraf gaat, werden uitgeschreven de vol gende zaken: Asta Theater te Nijmegen; Flora Theater te Ter Apel; oMnopole Thea ter te Schiedam; Chassé Theater te Tie!; Bioscoop De Kroon te Hellen- doorn; Luxor Bioscoop te Alphen a/d Rijn; Luxor Theater te Zundert; de Filmfabriek Holland te Amsterdam en N.V. Interfilm te Hilversum. Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer W. M. Kaposi, Oudenoord 73 te Utrecht, exploitant van het City Theater te Weesp; Arrow Produc- tions (Holland) N.V., Duivendrecht- sekade 83-87 te Amsterdam; de heer H. Hollemans, Langestraat 59 te Win schoten, exploitant van het Scala Theater aldaar. Wegens verlies der vereisten zijn van het Bondslidmaatschap vervallen: de N.V. Asta Theater te Nijmegen, voormalig exploitante van het Asta Theater aldaar; de heer H. H. Lub- berman, Pertuniastraat 75 te Zwijn- drecht, voormalig exploitant van het Flora Theater te Ter Apel; de heer J. A. Olde Dubbelink, Wilhelmina straat 4 te Denekamp, voormalig ex ploitant van Bioscoop De Kroon te Hellendoorn; de firma Ponsioen, Van Mandersloostraat 40 te Alphen a/d Rijn, voormalig exploitante van de Luxor Bioscoop aldaar; de heer L J. Luyckx, Molenstraat 4-6 te Zundert, voormalig exploitant van de Luxor Bioscoop aldaar; de heer W. F. Stolle te Oldenzaal, voormalig exploitant van het EBO-Theater aldaar; de heer Drs C. A. Voskuil, Dr Schaepmanlaan 71 te Bussum, voormalig exploitant van het City Theater te Weesp; de Erven W. A. Maclean, Bestevaer- straat 5-7 te Amsterdam, voormalig exploitante van de filmfabriek en filmproduktiezaak „Filmfabriek Hol land" te Amsterdam; de Firma J. en H. Hollemans te Veendam, voormalig expolitante van het Lido Theater te Oude Pekela; de N.V. Interfilm (film produktiezaak), 's-Gravelandseweg 80 te Hilversum. Wegens beëindiging van het lid maatschap van de hierna vernielde voormalige bedrijfsgenoten worden de leden van de Nederlandse Bio scoopbond en de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame- Exploitanten uitgenodigd eventuele vorderingen binnen acht dagen na het verschijnen van deze publica tie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen: N.V. Asta Theater te Nijmegen; de heer H. H. Lubberman (Flora Ter Apel) wonende te Zwijndrecht; de heer J. A. Olde Dubbelink (De Kroon Hellendoorn) wonende te Denekamp; de Firma Ponsioen te Alphen a.d. Rijn; de heer W. F. Stolle te Oldenzaal; Drs. C. A. Vos kuil te Bussum, de Firma J. en H. Hollemans te Veendam, voormalig exploitant van het Lido Theater te Oude Pekela, alsmede de N.V. Inter film te Hilversum. Tot het donateurschap van de Neder landse Bioscoopbond is toegelaten Handel Maatschappij Industria N.V. te Rotterdam, exploiterende de Ermi Roomijsfabriek. Unesco (slot) vraagt in de resolutie de lid-staten om film gelijk te stellen met al die haar thans te volgen in het standpunt andere culturele handelsgoederen. Het gevolg hiervan zal zijn, dat het internationaal georganiseerd filmbe drijf zich op deze uitspraak kan be roepen bij het bepleiten van het op heffen van de handelsbarrières. Men hoopt dit uiteindelijk te laten uit lopen in een situatie waarin de bio scoopfilm als cultuuruiting in de ruim ste zin dezelfde status krijgt als boe ken en belemmeringen verdwijnen opdat de wereldhandel in film geheel vrij wordt.

Film | 1969 | | pagina 38