Wijziging in naam- en adreslijst 1968 (no. 2) Pag. Pag. Pag. Pag. 3: Bestuur Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Voorlopig als volgt veranderd opnemen: J. P. M. A. Smulders, Amsterdam, Voorzitter G. J. H. Dujardin, Utrecht W. Hemelraad, Utrecht P. J. N. R. Ooms, Amsterdam L. J. Paerl, Amsterdam B. J. Schimmel, Naarden J. de Wilde, Amsterdam H. W. Hagenberg, Secretaris Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam 4: Bestuur Bedrijfsafdeling Filmfabrikanten en Filmpro ducenten Deze naam en indeling als volgt wijzigen: Bestuur Bedrijfsafdeling Filmproduktie Mr. H. B. F. J. A. Peters, Amsterdam, Voorzitter Y. Brusse, Amsterdam, Penningmeester G. F. de Clerck, Eemnes M. de Haas, Epe B. Kroon, Nederhorst den Berg T. de Wit, Voorschoten Gedelegeerde in de Bondsraad: G. F. de Clerck L. Claassen, Secretaris, privé-adres: Prinses Margriet laan 54. Mijdrecht, tel. 02979-35 12 Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam 7: Raad van Beroep Schrappen in de Ie Kamer: L. W. R. Meyer, Amster dam, in zijn plaats vermelden: W. Hemelraad. Utrecht 9: Commissie Nieuwe Zaken De woonplaats van de heer Mr. B. Bouman verande ren in: Bloemendaal Pag. 16: Amsterdam Achter de accolade van het Bio Theater en Cinema West het privé-adres en telefoonnummer van de heer W. K. G. van Royen aldus wijzigen: Amsteldijk-Noord 108, Amstelveen, tel. 02963-31 39 Amsterdam Achter de accolade van het Capitol Theater tot en met Plaza schrappen laatste regel: en Schiedam-Mono- pole. Pag. 17: Amsterdam De naam van Bioscoop „De Liefde" wijzigen in: Ci nema-Room. Amsterdam, Cinema Du Midi Toevoegen in laatste regel tussen M. A. Smulders en J. F. Wüsten, directeuren: J. P. Swanink. Pag. 18: Mij Tuschinski, Amsterdam Achter de Amsterdamse theaters van deze N.V. bij voegen: R. I. M. Rats en J. A. Peters, plv.v. leider). Pag. 19: Apeldoorn, Tivoli Theater In laatste regel de naam L. van Dommelen in: J. van Dommelen. Pag. 25: Cuyk a/d Maas De naam van Bioscoop Apollo wijzigen in: „Schouw burg Bio". Pag. 26: Deventer, E.D.B.-Theater Schrappen in de derde regel: Hoge Hondstraat 194 - na 1 okt. '68. Pag. 30: Eindhoven, Cinema Parisien Toevoegen als leider: D. Monnickendam. Eindhoven, Select Theater Toevoegen: (R. K. Kuiken, leider) Pag. 37: 's-Gravenhage. West End Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 38: Groningen, Palace Cinema Toevoegen na telefoonnummer 71 81 81: Mr. R. H. Dijkstra en M. Gerschtanowitz, leden van de raad van bestuur, (W. F. Dubbeldeman, R. H. Gerschtanowitz en D. Siem Jr., leiders/procuratiehouders met de titel van directeur). Tevens toevoegen: (Zie verder onder Nijmegen-Carolus en Utrecht-Rembrandt). Pag. 40: Heemstede, Minerva Theater Deze vermelding volledig schrappen. Heemskerk, Marquette Theater Het adres Deutzstraat 10 wijzigen in: Ruysdaelstraat lb, tevens het adres van de heer N. Kluft: Deutz straat 9, schrappen. Pag. 42: Hellendoorn Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 43: 's-Hertogenbosch Schrappen achter het Concertgebouw: (Mevr. A. J. F. Top-Heeren, leidster); toevoegen achter de accolade na G. J. M. Top: (A. C. C. Top, leider der firma). Hilvarenbeek, Bioscoop Goes Het corr.-adres van de heer C. Geerts wijzigen in: Hobokenstraat 299, Breda (Noord), rest ongewijzigd. 's-Hertogenbosch, Parade Bioscoop Toevoegen in de tweede regel tussen Mij en directeu ren: corr.-adres: Parade 23-25. Pag. 45: Huissen, Apollo Theater Het corr.-adres in de tweede regel wijzigen in: Lange- straat 58, rest ongewijzigd. Pag. 47: Laren (N.H.), Lumière Theater Achter de naam Lumière Theater toevoegen: (ver brand). Pag. 52: Nieuwkoop, Bioscoop Sporthotel Het telefoonnummer veranderen in: 11 26. Pag. 53: Nijmegen, Asta Theater Deze vermelding volledig schrappen. Nijmegen, Carolus Theater Het tussen haakjes geplaatste op de laatste regel al dus wijzigen: (Zie verder onder Groningen-Palace). Nijmegen, Asta Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 54: Oldenzaal, EBO-Theater (LUXOR) De naam van deze bioscoop is gewijzigd in Luxor Theater. Schrappen de vermelding: Mevrouw A. C. Stolle-Koopman, etc. en in de plaats daarvan toevoe gen: „(V. N. S. M. Reumer, leider), B. A. Holtslag, corr.-adres: Ir. Sassenstraat 48, Ulft, tel. 08356-13 72 (Zie ook onder Ulft). Sint Oedenrode, Rex Theater Deze vermelding volledig schrappen. Oisterwijk, Kunstkring Bioscoop Het corr.-adres van de heer C. Geerts wijzigen in: Hobokenstraat 299, Breda (Noord), rest ongewijzigd. Pag. 60: Schiedam, Monopole Theater Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 61: Stadskanaal. Luxor Theater De vermelding: J. Hollemans tot en met: Zie verder onder Veendam, schrappen; hiervoor in de plaats ver melden: Firma Horeca- en Bioscooponderneming Abeln, corr.-adres: Hoofdkanaal W.Z. 7, Emmer-Com- pascuum, tel. 05912-4 31, firmanten: J. en Th. Abeln. (Zie verder onder Emmer-Compascuum en Mussel- kanaal). Pag. 62: Swalmen, Nova Theater Het corr.-adres van de heer C. Geerts veranderen in: Hobokenstraat 299, Breda (Noord), rest ongewijzigd. Ter Apel, Flora Theater Toevoegen: corr.-adres: Petuniastraat 75, Zwijndrecht. Pag. 63: Tiel, Chassé Theater Deze vermelding volledig schrappen Achter het telefoonnummer van het Luxor Theater nog vermelden: „(H. van Laar, algemeen bedrijfsleider en". Pag. 64: Ulft, Luxor Theater Achter deze vermelding nog toevoegen: (Zie ook onder Oldenzaal). Pag. 65: Utrecht, Olympia Theater Toevoegen voor Mevrouw G. Mantjes-Kuilman het woord: Erven. Utrecht, Rembrandt Theater Het tussen haakjes geplaatste op de laatste regel als 41

Film | 1969 | | pagina 40