N.V, KINOTECHNIEK TROK IN NIEUW HUIS Productierubriek - Productierubriek - Produ Op 7 januari 1969, vond in Zwanen burg de feestelijke opening plaats van de nieuwe bedrijfsruimten van de N.V. Kinotechniek. De kantoren, fabrieken, expeditie en andere afdelingen waren voordien over verschillende panden in Amster dam verspreid, hetgeen geen ideale situatie is. Thans beschikt men over 3000 m2 vloeroppervlak, waarop de bedrijfs ruimten in laagbouw zijn opgetrok ken. Tevens is er een formidabel par keerterrein aanwezig, hetgeen onder de huidige omstandigheden als iets bij zonders mag worden genoemd. Zoals op de foto te zien is, beschikt men over een zeer royale fabrieks- ruimte, waarin onder andere ontwik kel- en kopieermachines worden ge bouwd, onderhoud van Zeiss Ikon- projektoren en hulpapparaten kan plaats vinden en onderdelen vervaar digd kunnen worden. Een overzicht van een deel van de wijde fabrieksruimte van Kinotechniek. De filmverhuur heeft thans ook een ruime plaats in het komplex gekregen evenals de mikro-fotografie en repro- duktie-technieken, waarmede de N.V. Kinotechniek zich bezighoudt. Hetzelfde geldt voor de verkoop van bioscooptechnische- en andere mate rialen. De personeelssterkte bedraagt thans circa 100 man. Bij de inwijding van het fraaie kom plex waren onder de talrijke gasten, vele bedrijfsgenoten aanwezig. Gaarne wensen wij het vernieuwde bedrijf een voorspoedige toekomst. De voorzijde van het nieuwe gebouw van Kinotechniek met een deel van de aangrenzende parkeerruimte.

Film | 1969 | | pagina 18