Wijziging in naam- en adreslijst 1968 (no. 3) I 36 Pag. 1Onder de inhoudsopgave schrappen: Ledenraad tot en met Besturen provinciale afdelingen Daarvoor in de plaats vermelden: Bondsraad Bedrijfsafdeling Bioscoopexploitanten Afdelingen A, B, C en D Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Bedrijfsafdeling Filmproduktie Pag. 2: Schrappen alles wat onder Hoofdbestuur is vermeld inclusief jaartallen en vervangen door: HOOFDBESTUUR Presidium J. G. J. Bosman, waarnemend Voorzitter J. Nijland J. P. M. A. Smulders C. J. Blad G. J. H. Dujardin M. Gerschtanowitz P. J. N. R. Ooms Mr H. B. F. J. A. Peters B. J. Schimmel J. van Willigen Pag. 3 t/m 6: Alle op die pagina's genoemde bestuurscolleges schrap pen en vervangen door de volgende nieuwe vermel dingen: BONDSRAAD J. G. J. Bosman, Voorzitter C. J. Blad P. N. Brouwer Th. J. Crijns L. van Dommelen W. F. Dubbeldeman C. Geerts M. Gerschtanowitz H. Holman I. Keizer C. van Liere Mr P. A. Meerburg H. Miedema R. Nassette J. Nijland M. J. W. Peters L. van Praag M. S. Schaap G. Schepel S. Spanjaart J. Ph. Swanink Drs C. A. Voskuil J. van Willigen Drs J. Ph. Wolff G. J. H. Dujardin W. Hemelraad D. J. van Leen P. J. N. R. Ooms L. J. PaerI B. J. Schimmel J. P. M. A. Smulders J. de Wilde Y. Brusse G. F. de Clerck W. A. Geesink Mr H. B. F. J. A. Peters BEDRUFSAFD. BIOSCOOPEXPLOITANTEN Bestuur J. Nijland, Voorzitter M. J. W. Peters (C), Vice-Voorzitter R. Nassette (B), Penningmeester C. J. Blad (A) C. Geerts (D) Secretaris: J. Th. van Taalingen Secretariaat: Bondsbureau EXPLOITANTENRAAD J. Nijland, Voorzitter C. J. Blad M. Gerschtanowitz Mr P. A. Meerburg Afdeling A M. S. Schaap J. Ph. Swanink Th. L Crijns L. van Dommelen R. Nassette L. van Praag Drs J. Ph. Wolff C. van Liere H. Miedema M. J. W. Peters G. Schepel J. van Willigen P. N. Brouwer C. Geerts H. Holman f Afdeling B I Afdeling C Afdeling D Bedrijfsafdeling Bioscoopexploitanten Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Bedrijfsafdeling Filmproduktie Waarnemend Secretaris: H. W. Hagenberg Secretariaat: Bondsbureau Gedelegeerden van de Bedrijfsafdeling Bioscoopexploi tanten in de Bondsraad ex artikel 37 van het regle ment dezer bedrijfsafdeling: I. Keizer (A) W. F. Dubbeldeman (B) Drs C. A. Voskuil (C) S. Spanjaart (D) AFDELING A Bestuur C. J. Blad, Voorzitter M. Gerschtanowitz, Vice-Voorzitter J. Ph. Swanink, Penningmeester Mr P. A. Meerburg M. S. Schaap Secretaris: J. Th. van Taalingen Secretariaat: Bondsbureau AFDELING B Bestuur Drs J. Ph. Wolff, Voorzitter R. Nassette, Vice-Voorzitter L. van Dommelen, Penningmeester Th. J. Crijns L. van Praag Secretaris: A. H. Pieterse Secretariaat: Bondsbureau AFDELING C Bestuur M. J. W. Peters, Voorzitter H. Miedema, Vice-Voorzitter C. van Liere, Penningmeester G. Schepel J. van Willigen Secretaris: L. Claassen Secretariaat: Bondsbureau

Film | 1969 | | pagina 36