37 AFDELING D BEDRIJFSAFDELING FILMPRODUKTIE Bestuur C. Geerts, Voorzitter (Sectie Het Zuiden) P. N. Brouwer, Vice-Voorzitter (Sectie Het Westen) P. Vink, Penningmeester (Sectie Het Zuiden) H. Holman (Sectie Het Noordoosten) B. A. Holtslag (Sectie Het Noordoosten) S. Spanjaart (Sectie Het Westen) Secretaris: A. H. Pieterse Secretariaat: Bondsbureau Sectieraad T. Abeln H. J. Buursema H. Holman B. A. Holtslag A. H. W. Schuurman Sectie Het Noordoosten P. N. Brouwer J. J. B. M. Diesfeldt B. M. P. Kornet S. Spanjaart E. Wierda Mevrouw C. M. Baars-Rennier; C. J. J. Bertram C. Geerts J. M. H. Paquay P. Vink Sectie Het Westen Sectie Het Zuiden Sectiebesturen Afdeling D Bestuur Sectie Het Noordoosten H. Holman, Voorzitter B. A. Holtslag, Vice-Voorzitter Th. Abeln, Secretaris A. H. W. Schuurman, Penningmeester H. J. Buursema Secretariaat: Hoofdkanaal W.Z. 7, Emmer-Compas- cuum; tel. 05912—4 31 Bestuur Sectie Het Westen P. N. Brouwer, Voorzitter J. J. B. M. Diesfeldt, Vice-Voorzitter S. Spanjaart, Secretaris B. M. P. Kornet, Penningmeester E. Wierda Secretariaat: Fontein Verschuirlaan 19, Heiloo, tel. 02200—3 16 85 Bestuur Sectie Het Zuiden C. Geerts, Voorzitter Mevrouw C. M. Baars-Renniers, Vice-Voorzitter P. Vink, Secretaris-Penningmeester C. J. J. Bertram L M. H. Paquay Secretariaat: Helmondseweg 2, Deurne, tel. 04930 25 05 BEDRIJFSAFDELING FILMVERHUURDERS Bestuur J. P. M. A. Smulders, Voorzitter J. de Wilde, Vice-Voorzitter G. J. H. Dujardin, Penningmeester W. Hemelraad P. J. N. R. Ooms L. J. Paerl B. J. Schimmel Secretaris: H. W. Hagenberg Secretariaat: Bondsbureau Gedelegeerde van de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders in de Bondsraad ex artikel 12 van het reglement dezer bedrijfsafdeling: D. J. van Leen Bestuur Mr H. B. F. J. A. Peters, Voorzitter W. A. Geesink, Vice-Voorzitter Y. Brusse, Penningmeester G. F. de Clerck M. de Haas B. Kroon T. de Wit Secretaris: L. Claassen Secretariaat: Bondsbureau Gedelegeerde van de Bedrijfsafdeling Filmproduktie in de Bondsraad ex artikel 12 van het reglement dezer bedrijfsafdeling: G. F. de Clerck Pag. 8: Commissie van Geschillen Schrappen: H. Zondervan, Leeuwarden Lid-exploitant Pag. 9: Commissie Nieuwe Zaken Schrappen: H. Zondervan, Leeuwarden plv. lid- exploitant Pag. 12: Bedrijfscommissie voor het Film- en Bioscoopbedrijf De voorletters van de heer Van der Hilst wijzigen in: H. P. J. Pag. 15: Amsterdam, Alhambra, Corso en Cinema Royal Het postbusnummer achter de accolade wijzigen in: 55 37 Pag. 15: Amsterdam, Bellevue Cinerama Toevoegen achter L. Jacobson, bedrijfsleider: „M. J. H. v. d. Kamp, technisch leider, mej. A. M. van Wie- ringhen Borski, leidster"; tevens toevoegen achter Mr P. A. Meerburg, directeur: „O. B. W. Douwes Dekker, leider/directie-assistent" Pag. 16: Amsterdam, Calypso Theater Toevoegen achter A. Renes, leider: „en M. J. H. v. d. Kamp, technisch leider" Pag. 16: Amsterdam, Cineac Reguliersbreestraat Schrappen P. J. Hoedjes op de eerste regel; toevoegen in zijn plaats: ,,W. H. L. Plokhooy" Pag. 18: Amsterdam, Rembrandtpleintheater Toevoegen op de eerste regel achter het tel.no.: „(B. van Delden, leider)" Pag. 18: Amsterdam, Mij Tuschinski Het postbusnummer wijzigen in: 55 37 Pag. 23: Bilthoven, Bioscoop Concordia Toevoegen op de laatste regel na het tel.no.: „(Zie ook onder Utrecht-Olympia)" Pag. 24: Breda, Casino Theatre Schrappen: „Mevr. M. C. A. Rehl-Dohm" Pag. 29: Ede, Bioscoop Buitenkist en Reehorst Toevoegen achter de accolade na M. Leeh: „en R. M. v. d. Meulen, leiders)" Pag. 31: Emmer-Compascuum, Rex Theater Toevoegen op de derde regel na Abeln: „Musselka- naal, Marktstraat 71, tel. 05994—30 26 (b.g.g. 05912— 4 31)" Pag. 32: Geleen, Firma Bouts en Putzeist De naam van Studio-Royal wijzigen in: „Studio-An- ders-132"; tevens toevoegen achter het tel.no. 23 27: „en 32 51", alsmede schrappen: „(open vóór 1-1- '69)" Pag. 33: Goor, Goorse Bioscoop Toevoegen op de tweede regel na W. van Dijk: „Corr.- adres: Krabbenbosweg 58, Hengelo (Ov), tel. 05400 1 16 20" Pag. 35: 's-Gravenhage, Asta, Bijou en Studio de Luxe Studio de Luxe schrappen H. Sablerolle, bedrijfsleider; hiervoor in de plaats vermelden: „(W. J. Groeneveld, leider)"

Film | 1969 | | pagina 37