38 d. Kop-Jacobs: „en Pag. 35: 's-Gravenhage, Corso en Camera Het postbusnummer achter de accolade wijzigen in: 55 37 Pag. 36: 's-Gravenhage, Kriterion Schrappen G. van Mourik, leider; hiervoor in de plaats vermelden: „(D. Deege, leider)" Pag. 36: 's-Gravenhage, Metropole-Tuschinski Het postbusnummer wijzigen in: 55 37 Pag. 36: Idem bij het Passage Theater Pag. 37: Schrappen West End Theater, 's-Gravenhage Pag. 38: Groningen, Palace Cinema Postbusnummer wijzigen in: 55 37; schrappen: Zie verder onder 's-Gravenhage, West End; hiervoor in de plaats vermelden: „Mr R. H. Dijkstra en M. Gersch- tanowitz, leden van de raad van bestuur, (W. F. Dub- beldeman, R. H. Gerschtanowitz en D. Siem Jr, lei ders/procuratiehouders met de titel van directeur). (Zie verder onder Nijmegen-Carolus en Utrecht-Rem- brandt)" Pag. 41: Helden, V.I.O.S. Toevoegen achter Mevrouw v H. G. J. L. van der Kop, leider" Pag. 43: Hilversum, Bijou Theater Schrappen Firma Bijou; hiervoor in de plaats vermel den: „Mr P. A. Meerburg"; tevens schrappen: „fir manten Mr H. J. Daam en Mr P. A. Meerburg" Pag. 44: Hoensbroek, Luxor Toevoegen op de laatste regel achter het telefoon nummer: „(m.i.v. 12/4-'69: 07065 77 91)" Pag. 48: Leeuwarden, Leeuwarder Bioscoop etc. Schrappen achter de accolade: „H. Zondervan, direc teur, (F. H. W. Weijschedé, leider/adj. directeur)"; hiervoor in de plaats vermelden: „F. H. W. Weijsche dé, directeur (P. J. G. Hoedjes, leider)" Pag. 50: Maastricht, Festival Theater enz. Achter de accolade de naam Th. J. Crijns, wijzigen in: „Bioscoop Mij Palace N.V."; achter het telefoonnum mer toevoegen: „Th. J. Crijns" Pag. 51: Musselkanaal, De IJzeren Klap Het corr.-adres en tel.no. van Abeln als volgt wijzi gen: „Marktstraat 71, Musselkanaal, tel. 3026 (b.g. g. 05912—4 31)" Pag. 52: Naaldwijk, Concertzaal Schrappen: Erven A. A. Moser; hiervoor in de plaats vermelden: „Mevrouw M. Moser-Bijster", rest onge wijzigd Pag. 53: Nijmegen, Carolus Postbusnummer wijzigen in: 55 37; tevens het tussen haakjes geplaatste op de laatste regel aldus wijzigen: „(Zie verder onder Groningen-Palace)" Pag. 55: Toevoegen tussen Oostburg en Osï: Oosterhout 01620 Bioscoop „De Pannehoef", Wilhelminalaan 61, Oosterhout, tel. 42 79, F. J. Luxembourg, corr.-adres: Leuvenstraat 34, Oosterhout Pag. 55: Oudewater, Thalia Toevoegen achter de naam Mevrouw Vos-van den Steenhoven: „(F. J. Th. Rodenhuis, leider)" Pag. 57: Rotterdam, Arena Het postbusnummer wijzigen in: 55 37 Pag. 58: Rotterdam, Colosseum Theater Schrappen: R. K. Lenting en C. Pelgrim, leiders; hier voor in de plaats vermelden: „(J. Kouwenhove, lei der)" Pag. 58: Rotterdam, Grand Theater achter de accolade het postbusnummer wijzigen in: 55 37 Pag. 60: idem bij Schiedam, Passage Theater Pag. 61: Stadskanaal, Luxor Theater Het corr.-adres van Firma Abeln wijzigen als volgt: Marktstraat 71, Musselkanaal, tel. 05994—30 26 (b g g. 05912—4 31)" Pag. 63: Tilburg, Camera Schrappen: H. L Servaas, leider; hiervoor in de plaats vermelden: „(P. W. J. Coehorst en Th. J. M. v. d. Plas, leiders)" Pag. 64: Tilburg, Midi Toevoegen achter P. Doreleijers" W. J. Coehorst: „en M. J. M. Pag. 65: Utrecht Camera Theater Toevoegen achter het tel.no.: „(C. H. Verdoes, lei der)" City Theater Toevoegen achter de naam J. Donkervoet: „en J. Stegeman" Studio Theater Toevoegen vóór K. A. Winkelaar: „C. H. Verdoes en" Tevens achter de accolade de vermelding als volgt opnemen: Bioscoop-Onderneming A. F. Wolff N.V., corr.-adres: Oudegracht 156, tel. 1 18 88, A. F. Wolff en Drs J. Ph. Wolff, directeuren, (leiders: Drs C. A. Voskuil, alg. proc.houder met de titel van bedrijfs directeur, alsmede de bijzondere procuratiehouders: R. B. Bakker, algemeen bedrijfsleider; H. B. Bals, chef publiciteit en M. A. Uittenbosch, chef technische dienst. (Zie ook onder Utrecht-Scala en Palace-Filmac, Haarlem, Groningen en Tilburg)" Pag. 65: Utrecht, Olympia Theater Schrappen: Erven Mevr. G. Mantjes-Kuilman; hier voor in de plaats vermelden: H. Visscher, Sweder van Zuylenweg 80, Utrecht, tel. 44 4142 (Zie ook onder Bilthoven)" Pag. 65: Utrecht, Palace-Filmac Toevoegen op de eerste regel achter G. Kok: „en W. Ch. A. Voorbeytel", tevens toevoegen achter: met de titel van directeur: „;bijz. procuratiehouder: R. B. Bals, algemeen bedrijfsleider" Pag. Pas 65: Utrecht, Rembrandt Schrappen in de laatste regel: 's-Gravenhage-West End; hiervoor in de plaats vermelden: „Groningen-Palace)" 65: Utrecht, Scala Theater Schrappen de laatste regel; hiervoor in de plaats ver melden: „(Drs C. A. Voskuil, algemeen procuratie houder met de titel van bedrijfsdirecteur, R. B. Bak ker, bijz. procuratiehouder/algemeen bedrijfsleider). (Zie ook onder Utrecht-Camera)" Pag. 68: Waalwijk, Musis Sacrum Toevoegen achter D. Boers: „(Mevrouw L. Boers- Baier, leidster)" Pag. 69: Wassenaar, Astra Het woord „privé-adres" wijzigen in: „corr.-adres" 72: Zaandijk, Centrum Deze vermelding volledig schrappen 75: Reisbioscoop Abeln: Adres en tel.no. als volgt wijzigen: „Marktstraat 71, Musselkanaal, tel.no. 0599430 26 (b.g.g 05912 431)" Reisbioscoop VIOS Toevoegen achter Mevr. v. d. Kop-Jacobs: „en H. G. J. L. van der Kop, leider)" 77: Centrafilm Het tel.no. van de heer Wijsmulier wijzigen als volgt- 65 85 83 Pag Pag Pag. 75: Pag.

Film | 1969 | | pagina 38