Wijziging naam-en adreslijst no.2 Inschrijving in het Naamregister re-issues) met een vertoningsduur van meer dan een uur en met uitzondering van jour- naalfilms". TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toe gelaten: de heer G. Mulder, Westhavenkade 43 te Vlaardingen, voor de exploitatie van de per manente bioscopen-A, Luxor Theater te Vlaardingen en Luxor Theater te Maassluis (laatstgenoemd theater is inmiddels opgehe ven); de heer W. Wester, Bisschop van Hoens- broekstraat 10 te Roermond, voor de ex ploitatie van de permanente bioscoop-A Harmonie Theater te Roermond; de firma Cinema Modern, Zuiderbuurt 21 te Drachten, voor de exploitatie van de perma nente bioscoop-A Cinema Modern te Drach ten. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wegens het verlies van de vereisten zijn van het Bondslidmaatschap vervallen: de Firma N. en G. Mulder te Vlaardingen, voormalig exploitante van de bioscopen Luxor te Maassluis en Luxor te Vlaar dingen; mevr. R. Kijlstra-Wagenaar, voormalig ex ploitante van de Cinema Modern te Drachten. LIQUIDATIE WAARBORGSOM Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de firma N. en G. Mulder, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Maas sluis en het Luxor Theater te Vlaardingen, worden de leden van de Nederlandse Bio scoopbond en de Nederlandsche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploitanten uitgeno digd binnen acht dagen na het verschijnen van deze publikatie eventuele vorderingen schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. Pag. 3: Bondsraad De daar vermelde woorden „vacature" onder Bedrijfs afdeling Bioscoopexploitanten en onder Bedrijfsafdeling Filmverhuurders veranderen in respectievelijk: F. A. van Opbergen, IJmuiden en P. M. Buis, Hilversum. Pag. 4: Exploitantenraad Het woord „vacature" onder Afdeling C veranderen in: F. A. van Opbergen, IJmuiden. Pag. 5: Afdeling C schrappen „vacature Voorzitter" alsmede het jaartal 1970. Schrappen bij H. Miedema het woordje „Vice". Toe voegen tussen C. van Liere en G. Schepel: F. A. van Op bergen, IJmuiden en daarachter het jaartal 1970. Pag. 7: Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Het woord „vacature" veranderen in: P. M. Buis, Hil- Pag. 9: Pag. 16: Pag. 1! versum. Raad van Beroep en Gemengde Raad van Beroep De aanduiding „Jr" achter Mr W. van Heuven schrap pen. Amsterdam, Alhambra Schrappen achter de accolade: „W. F. Dubbeldeman", alsmede het woord „directeuren" veranderen in: direc teur. Amsterdam, Theater Desmet Deze vermelding als volgt wijzigen: Theater Desmet, Plantage Middenlaan 4a, tel. 5 58 28 Ciné "D", Plantage Middenlaan 4a, tel. 5 58 28 Comm. Venn. Desmet's Bioscoop Exploitatie, corr.- adres: Joh. Verhulststraat 123, tel. 72 17 42, T. M. J. Desmet, beherend vennoot, (mevrouw H. M. P. Desmet-Andriessen, T. J. M. Desmet, J. J. T. Desmet en Mr. J. H. Passtoors, leiders) Pag. 19: Amsterdam, Nöggerath Schrappen achter de accolade: „algemeen gevolmachtigde van de raad van beheer met de titel van directeur: W. F. Dubbeldeman". Pag. 23: Boekei, Nia Domo Het tel.no. 29 53 veranderen in: 78 29 53. Schrappen in de laatste regel de naam Laren. Pag. 28: Drachten, Modern De vermelding na tel. 22 54 als volgt wijzigen: Firma Cinema Modern, Mevr. R. Kijlstra-Wagenaar en E. G. Kijlstra, firmanten. Pag. 29: Drunen, „De Hoge Braken" Schrappen: corr.-adres: Prins Bernhardstraat 2, tel. 4 25". Druten, Concertgebouw Het tel.no. 29 53 veranderen in: 78 29 53. Pag. 36: 's-Gravenhage, Royal '70 Toevoegen na tel. 11 29 11: (M. v. d. Berg, leider). De vermelding van Royal Silver dient voorlopig geschrapt te worden aangezien dit theater voorlopig nog niet in bedrijf is. Achter het tel.no. van Royal op Zolder vermelden: ,,(W. J. van Os, leider)." Achter de accolade de vermelding na het telexno. 32501 als volgt wijzigen: Mevr. R. Sarlui-Andriesse, directrice, (E. Sarlui, leider/proc.houder met de titel van adjunct directeur en Mej. I. v. d. Heuvel, leidster). Pag. 40: Heerlen, Hollandia Achter de accolade de vermelding van het privé-adres als volgt wijzigen: Rigolettostraat 5, 's-Gravenhage, tel. 070-68 98 48. Pag. 43: Hillegom, City Tussen het woord firmanten en de naam F. J. Res in voegen: „Erven". Pag. 44: Hoensbroek, Luxor Dit theater en alles wat daarbij is vermeld geheel schrap pen. Pag. 47: Laren, Lumière Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 49: Maassluis, Luxor Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 61: Susteren, Metro Deze vermelding volledig schrappen. Pag. 65: Vaals, Tobi Het tel.no. 14 85 veranderen in 19 56. Pag. 66: Vlaardingen, Luxor Schrappen „zie ook onder Maassluis". Pag. 73: Reisbioscopen Schrappen: Excelsior Filmonderneming etc. Pag. 76: Filmex De vermelding L. W. R. Meyer, directeur, veranderen in: R. H. Dijkstra, commissaris, belast met het beheer. Kinotechniek De naam C. Hofman veranderen in: P. E. van Tulder. Pag. 78: Sapphire Film Schrappen: L. W. R. Meyer, directeur. Pag. 81: Filmproduktiezaken Onder A. D. G. na het gewijzigde tel.no. 020 - 41 62 00 toevoegen: ,,-45 04 40". M. M. Chanowski Schrappen: J. O. L. G. Feigl, leider. Pag. 83: Sapphire Film Schrappen: L. W. R.. Meyer, directeur. Pag. 85: Donateurs Schrappen: Drukkerij Uitgeverij H. Gianotten alsmede Lichttechnisch Bureau G. Hooft. Pag. 87: Weekblad voor de Cinematografie Het kengetal 0 2543 veranderen in: 0 2534. Ingevolge artikel 2 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende filmtitels in het Naamregister ingeschreven. Deze titels werden per circulaire ter kennis gebracht aan de leden-filmverhuurders, -filmfabrikanten en -filmproducenten. 29/7 De man.de vrouw en de lifster Uw vrouw, het onbekende wezen 30/7 Zwarte Palmbomen Weg zonder einde 31/7 Meisje voor dag en nacht 1/8 De blanke slavin Univ. Int. Gofilex Univ. Int. Univ. F.A. City 25

Film | 1970 | | pagina 24