kosten en de distributie van voor lichtingsfilms aan de orde. Ook hier werd het gesproken woord, waar mogelijk, ondersteund door de ver toning van filmfragmenten en van dia's op een of meer schermen. Vervolgens werden nog de mogelijk heden van resultatencontrole van op- drachtfilms aan de hand van een dia-presentatie besproken, door een psycholoog/marktonderzoeker. Tot slot van het programma vond de wereldpremière plaats van de nieuw ste voorlichtingsfilm van DAF, welke film door het hoofd van de afdeling public relations van deze onderne ming werd ingeleid. Deze film, die was geproduceerd door Multifilm N.V., onder regie van Charles Hugue- not van der Linden, oogstte bij het publiek veel succes. Deze gespecialiseerde manifestatie, voor de uitvoering waarvan onder re gie van de heer H. Broekman een grote hoeveelheid technische appa ratuur noodzakelijk was, zoals uit de hierbij opgenomen foto's valt te zien, kan als volledig geslaagd worden be stempeld en ondervond veel bijval bij de ruim 325 bezoekers, die bereid bleken om voor deze dag, inclusief een zeer goed verzorgde lunch, een bedrag van 50,per persoon te betalen. NEVENACTIVITEITEN Buiten het officiële programma zijn in de zeer royale nevenruimten van het gebouw De Meerpaal, nog een aantal binnen het kader van deze dag lig gende evenementen georganiseerd, te weten een multiscreen-presentatie op negen schermen door Carillon Films N.V., een audio-visuele presen tatie door M. M. Chanowski Produc- tions N.V. en een demonstratie door Bob Kommer Studio's CV. met meer talige commentaarbanden, waarbij de kijker door middel van een drukknop systeem de gewenste taal bij de des betreffende film kan kiezen, alsmede een demonstratie met 8mm film, voor zien van magnetisch geluid. 29

Film | 1971 | | pagina 29