ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT inschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft sedert de vorige publikatie in „Film" van oktober 1970 besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Eerste Haarlemsche Auto maatschappij v/h J. Inpijn te Amster dam, tot het exploiteren van de per manente bioscoop-A Palace Cinema te Haarlem, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Utrechtse Mij. tot Exploitatie van Bio scooptheaters; Mevrouw W. M. B. Visser-Van der Heyden te Baarn tot het overnemen en voortzetten van de permanente bioscopen-A: Flora te Baarn en Victo ria te Hoorn, welke voorheen ten name van wijlen de heer A. G. Visser in het Bedrijfsregister waren inge schreven; de CV. Top Martens te 's-Hertogen- bosch tot het overnemen en voort zetten van de permanente bioscopen- A: Luxor Theater en Concertgebouw te 's-Hertogenbosch, welke bioscopen voorheen in het Bedrijfsregister waren ingeschreven ten name van de ont bonden firma Top Martens, aldaar. Uitschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft sedert de vorige publicatie betreffende het Al gemeen Bedrijfsregelment van oktober 1970 uitgeschreven de volgende be drijven, die werden opgeheven: Sarto Theater, Andijk; Concertgebouw, Bar- neveld; Rito, Edam; City, Lutjebroek; Harmonie, Maarssen; Lido, Oude Pe- kela; Victoria, Rotterdam en Centrum, Venhuizen, alsmede de reizende bios coop Abeln te Musselkanaal. Voorts schreef het uit de filmproduktiezaak van de N.V. Titra Filmlaboratoria te Amsterdam en de donateur, de N.V. Lens te Rotterdam. De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 30 september 1970 besloten toestem ming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Cineproduktie N.V., Vondelstraat 51 te Amsterdam, directeur: de heer J. Vrij man, tot het exploiteren van een film produktiezaak voor de bedrijfstakken a (speelfilms) en c (korte films). Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de N.V. Eerste Haarlemsche Auto maatschappij v/h J. Inpijn, Sloterkade 162, Amsterdam, directeur: de heer J. van Willigen, exploitante van de bioscoop Palace Cinema te Haarlem; Mevrouw W. M. B. Visser-Van der Heyden, Stationsweg 32 te Baarn, exploitante van de bioscopen Flora te Baarn en Victoria te Hoorn; Cine produktie N.V., Vondelstraat 51 te Amsterdam, exploitante van een film produktiezaak (bedrijfstakken a en c); de CV. Top Martens, Achter de Tolbrug 14, 's-Hertogenbosch,, exploi tante van de bioscopen Luxor en Con certgebouw aldaar, waarvan beheren de vennoten zijn Mevrouw A. M. Janssens-Martens en de N.V. G. Top Zoon. Beëindiging lidmaatschap Wegens verlies der vereisten is met ingang van 1 januari 1971 van het lidmaatschap van de Bond vervallen: de N.V. Cefima te Hilversum, bewind voerder Mr. C C Th. van Andel, Kei zersgracht 586 te Amsterdam; de Firma Top Martens, voormalig exploitante van het Luxor Theater en het Concertgebouw te 's-Hertogen bosch; de Firma J. C. Dogterom, corr.- adres: Peppelweg 28c te Rotterdam- 12, voormalig exploitante van het in middels opgeheven Victoria Theater, aldaar; de heer W. A. R. Cattoir, Hout- markt 2 te Hulst, voormalig exploitant van het opgeheven Harmonie Theater te Maarssen; de heer J. de Boer, voor malig exploitant van het opgeheven Rito Theater te Edam. Einde lidmaatschap Vereeniging Bio scoopreclame-Exploitanten Het lidmaatschap van de N.V. Cefima is wegens verlies der vereisten ge ëindigd met ingang van 1 januari 1971. (Zie voorgaande publikatie). LIQUIDATIE WAARBORGSOMMEN Wegens de liquidatie van de bij de Bond en de Vereeniging gedeponeer de waarborgsommen der N.V. Cefima worden de leden van genoemde orga nisaties uitgenodigd eventuele rechts geldige vorderingen schriftelijk binnen acht dagen na de verschijning van deze publikatie in te dienen bij het Bureau van de Bond, respectievelijk het secretariaat der Vereeniging. Wegens beëindiging van het lidmaat schap van de hierna vermelde voor malige leden worden de leden van de Nederlandse Bioscoopbond en de Nederlandsche Vereeniging van Bios coopreclame-Exploitanten uitgenodigd binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie eventuele vorde ringen schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. Deze publicatie heeft be trekking op: de heer W. A. R. Cattoir; voormalig exploitant van het opge heven Harmonie Theater te Maarssen; de heer J. de Boer, voormalig exploi tant van het opgeheven Rito Theater te Edam. Opname uit de korte Nederlandse tekenfilm ,,Het verhaal van de kleine Yoghurt" van Paul Driessen. 33

Film | 1971 | | pagina 33