hetgeen de heer Hoek op grond van het door de Recette controledienst ingestelde onderzoek nog aan de Bond en de betrokken filmverhuurkantoren zal moeten afrekenen. (2) Terzake van het feit: dat de firma Scala Theater, Korenmarkt 9 te Weert door niet- tijdige betaling van Bondscontributie en Bumabijdragen be treffende de door de firma geëxploiteerde bioscoop Scala Theater te Weert het contributiereglement heeft overtreden, heeft het Hoofdbestuur besloten de firma ingevolge artikel 18 der Statuten de straf van boeten ten bedrage van 250, (tweehonderd en vijftig gulden) op te leggen. Hierbij golden de volgende overwegingen: Het Bondsbureau heeft de firma herhaaldelijk gemaand het verschuldigde bedrag te voeldoen, Aan een oproep van het Hoofdbestuur om ingevolge artikel 18 te verschijnen voor verhoor is geen gevolg gegevenn, noch werd daarop op ande re wijze gereageerd. Het Hoofdbestuur acht deze onafge broken reeks van overtredingen van het contributieregle ment en het Bumareglement aan de ene kant en de geest van de volstrekte onverschilligheid welke daaruit spreekt ten op zichte van de naleving van de onderhavige reglementen en de door het Hoofdbestuur en het Bondsbureau te vervullen taken aan de andere kant van zo ernstige aard dat het heeft besloten de firma de straf van boete ten bedrage van f 250,op te leggen, met dien verstande, dat, indien de f!rrna in gebreke blijft van naleving van de reglementen in kwestie, bij een volgende diciplinaire behandeling met de straf van uitsluiting dient rekening te worden gehouden. (3) Terzake van het feit: dat de heer M. J. Sintenie, Dorpsstraat 201 te Noord-Schar- woude door niet-tijdige betaling van Bondscontributie en Bumabijdragen betreffende de door hem geëxploiteerde bio scoop Tivoli Theater te Noord-Scharwoude het Contributie reglement en het Bumareglement heeft overtreden. Het Hoofdbestuur heeft besloten ingevolge artikel 18 de straf van een waarschuwing op te leggen. Deze beslissing is genomen op grond van de overwegingen: dat ondanks herhaalde aanmaningen van het Bondsbureau cc heer Sintenie in gebreke is gebleven met de voldoening van de contributie en Bumabijdragen over het tijdvak 11 juli 1970 tot 1 juli 1971nog ongeacht de Bondsbijdragen over de vertoningsweken volgende op laatstgenoemde datum, waar voor geen afrekenstaten zijn ingezonden. Het Hoofdbestuur heeft besloten deze overtredingen op grond van artikel 18 der Statuten in behandeling te nemen weshalve de betrok- kene'is opgeroepen voor verhoor op 9 augustus 1971; dat betrokkene op 9 augustus niet is verschenen doch in een nadien ontvangen brief heeft uiteengezet dat de Enige weken geleden is begonnon met de opnamen voor een nieuwe Nederlandse speelfilm, die geproduceerd wordt dcor Parkfilm N.V. namelijk DE INBREKER. Op de foto van links naar rechts: hoofdrolspeler Rijk de Gooijer, cameraman Ferenc Kalman Ga// en regisseur Weisz. 15

Film | 1972 | | pagina 15