Toelating donateurschap Beëindiging lidmaatschap Beëindiging donateurschap Uitschrijvingen de heer M. J. Philipse, Ds. Pauwstraat 1, exploitant van het Luxor Theater aldaar; Geesink Filmproduktie C.V., Brediusweg 43 te Bussum, beherend vennote N.V. Exploitatiemaatschappij Geesink Filmproduktie, waar van directeuren G. F. de Clerck en G. J. Kroon. Goldmine Productions Snc, P.O. Box 2170, Willemstad, Curacao (tel. 24035), A. Sewrajsingh, directeur; Kodak N.V., Anna Paulownastraat 76, 's-Gravenhage, tel. 070-61 41 21, J. A. de Vries, directeur. Wegens verlies der vereisten zijn van het lidmaatschap vervallen: de voormalige Firma Benner, voormalig exploitante van het Luxor Theater te Bergen op Zoom; de heer P. J. Wage, Agamemnonstraat 14 te Amsterdam, voormalig exploitant van Het Zonnehuis te Amsterdam; de Firma Harlinger Bioscoop (J. en L. van Drooge) te Harlingen, voormalig exploitante van de Harlinger Bioscoop, aldaar; de heer H. H. C. Jansen, Schoolstraat 46 te Lemelerveld, voormalig exploitant van de opgeheven bioscoop Zaal Jansen, aldaar; Mevrouw M. Moser-Bijster, Sweelinckstraat 13 te Naaldwijk, voor malig exploitante van de opgeheven bioscoop Concertzaal, aldaar; N.V. Hoogduin, voormalig exploitante van Seinpost-Scheveningen; de heer A. J. Cosijn, Prinses Irenelaan 5 te Oegstgeest, voormalig exploitant van het Astra Theater te Wassenaar; Starfilm N.V. te Amsterdam; N.V. Joop Geesink's Filmproduktie Dollywood; N.V. Thedinga's Mij tot Exploitatie van Bioscopen. Het donateurschap van de Firma H. H. de Klerk en Zonen, In dustrieweg 135 te Rotterdam, is met ingang van 31 december 1971 geëindigd. Het Hoofdbestuur heeft uitgeschreven de volgende bedrijven, die werden opgeheven: Rembrandt, Haarlem; Seinpost, 's-Gravenhage; Concertzaal, Naald wijk; Rozenoord te Vught; Zaal Jansen, Lemelerveld. Enige weken geleden is begonnen met de opnamen voor een nieuwe Nederlandse speelfilm, ANGELA (Love comes quietly), die geheel in Friesland gedraaid wordt. Op de foto regisseur Nikolai van der Heyde en hoofdrolspeelster Barbara Seagull (voorheen Hershey). Een Nederlands/Belgische co-productie van Maggan Films te Amsterda m en Spiralfilm te Brussel. 17

Film | 1972 | | pagina 17