14 Tijdens de manifestatie werd ook een overzicht gegeven van nieuwe apparatuur. 9. „Het begin van schrijven"; opdrachtgever: Wolters- Noordhoff; producent: Toonder Studio's N.V. 10. „Verona vandaag"; opdrachtgever: Big Dutchman; pro ducent: Bob Kommer Studio's CV. 11. „Holland in the other season"; opdrachtgever: KLM; producent: „Reinier Ellen Meijer Filmproducties". Dé Uitkijk 1. „Chemische bestrijdingsmiddelen"; opdrachtgever: Ministerie van Landbouw en Visserij; producent: Multi- film N.V. 2. „Hans Scharoun"; opdrachtgever: Stichting Praemium Erasmium; producent: Sluizer Films N.V. 3. „Op de trein toer"; opdrachtgever: N.V. Nederlandse Spoorwegen; producent: Herman Wassenaar's Filmpro- duktie. 4. „Frico zuivere zuivel"; opdrachtgever: Centrale Boter- makerij en Centrale Melkinrichting; producent: Han van Gelder Filmproduktie N.V. 5. „Oranda Kan"; opdrachtgever: Nederlandse Vereniging van Erkende Reclame Adviesbureaus; producent: Cine- productie N.V. 6. „Fundaties voor 380kV hoogspanningsmasten"; op drachtgever: N.V. Samenwerkende Electriciteitsbedrij- ven; producent: Deltafilm. 7. „Uw toekomst in fijnfix"; opdrachtgever: Fijnfix B.V.; producent: Oscar Film N.V. 8. „Greenhouses today"; opdrachtgever: N.V. van der Voort; producent: Bob Kommer Studio's CV. 9. „Fishing with Eurotrawlers"; opdrachtgever Eurotraw lers N.V.; producent: Jan Schefer. 10. „Varkensvoeder-doseerinstallatie"; opdrachtgever: Mi nisterie van Landbouw en Visserij; producent: Joop van Essen Filmproduktie. 11. „Van Gend Loos vandaag"; opdrachtgever: Van Gend Loos N.V.; producent: Herman Wassenaar's Filmpro duktie. De Nederlandse speelfilm Joao, geproduceerd en geregisseerd door George Sluizer, en geheel in Brazilië opgenomen, was de officiële Nederlandse inzending naar de Berlinale van dit jaar.

Film | 1972 | | pagina 14