Algemeen Bedrijfsreglement 18 Beslissingen Hoofdbestuur Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de heer J. van Til te Hillegom, tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A City-Bioscoop te Hillegom, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma City Bioscoop; de Maatschappij tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gravenhage N.V. tot het voortzetten van de exploitatie der permanente bioscopen-A Apollo Theater te Zaandam en Rex Theater te Rotterdam, welke bioscopen voorheen wer den geëxploiteerd door respectievelijk de N.V. Hollandfilm en de CV. Vermeer; Universal Film Agency B.V. tot het voortzetten van het film verhuurkantoor, hetwelk voorheen werd geëxploiteerd door de N.V. Universal Film Agency; de Stichting Concertgebouw, Molenstraat 19, Hengelo (O.), tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Concert gebouw Bioscoop te Hengelo, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Gebrs. E. T. Koper; Pater A. J. A. de Jong, Koehardstraat 25 te Westerbeek (N.-Br.), tot het voortzetten van de exploitatie der Box- meerse Bioscoop te Boxmeer, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door wijlen Mevrouw P. Th. M. Th. van den Bosch; de heer B. van Helden, Haarlemmerstraat 31-39 te Amster dam, tot het voortzetten van de exploitatie der permanente bioscoop-A Rex Theater te Amsterdam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma Rex Theater. Uitschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft sedert december 1971 uitgeschreven de volgende permanente bioscopen: Capitol, Amsterdam; Harmonie, Rotterdam; Het Centrum, Kerkdriel; Concertgebouw, Terneuzen; Cinema Room, Am sterdam; Musica, Rotterdam; De Schakel, Zevenbergen; City, Nieuwenhagen; Verenigingsgebouw, Rockanje; Vidi Reo, Ravenstein, Bio Verenigingsgebouw, Wijk en Aalburg; Sikkema Hüs, Zwaagwesteinde en Sint Maartenshuis, Hee- ze, alsmede de reizende bioscoop Vios Bergfilm te Helden- Beringen. Tevens heeft het Hoofdbestuur uitgeschreven de filmpro- duktiezaak TopSpot N.V. te Rijswijk (Z.H.); de filmproduktie- zaak Nederlandse Filmonderneming Visie en het Filmver huurkantoor Eurofilm te Dordrecht. De laatste uitschrijving is een gevolg van een fusie met de N.V. Centrafilm te Dor drecht, waarvoor het Hoofdbestuur toestemming heeft ver leend door goedkeuring van overdracht van aandelen aan de heer A. van Leeuwen, voormalig exploitant van Eurofi'.m. Inschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft in het Bedrijfsregister ingeschreven de Autobios d'Oale Woag te Drouwen, een exploitatie van de Firma Refion te Heiloo, waarvoor de Commissie Nieuwe Zaken destijds toestemming had verleend onder bepaalde voorwaarden, waaraan inmiddels is voldaan. Beslissingen Commissie Nieuwe Zaken De Commissie Nieuwe Zaken heeft op 18 augustus 1972 besloten toestemming te verlenen als bedoeld in artikel 7 van het Algemeen Bedrijfsreglement aan: de N.V. Utrechtse Filmonderneming Ufio te Utrecht tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de ongebruikte ruimte boven de foyer van het Scala Theater te Utrecht; de N.V. Theatermaatschappij van den Nederlandschen Bio- scoop-Trust te Amsterdam tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A door splitsing van het Rem- brandt Theater te Utrecht in drie bioscopen; de Firma Proca Kleurenfilmtechniek, Prinsengracht 311 te Amsterdam tot het exploiteren van een filmlaboratorium voor de categorieën a en c; Ruurd Fenenga Productions B.V., Duivendrechtsekade 83-87 te Amsterdam tot het exploiteren van een filmproduktiezaak voor de bedrijfstak c; op 6 oktober heeft zij besloten toestemming te verlenen als hiervoor bedoeld aan: Jogchem's Theaters N.V. te Amersfoort, tot het exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A door splitsing van het Casino Theater te Hilversum; de N.V. Capitol Theater te Amsterdam tot het exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen foyer van het Alhambra Theater te Amsterdam. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer J. van Til, Stationsweg 33 te Hillegom, exploitant van de City Bioscoop aldaar; Universal Film Agency B.V., Damrak 55 te Amsterdam, ex- ploitante van een gelijknamig filmverhuurkantoor; de Stichting Concertgebouw, Molenstraat 19 te Hengelo (O.), zulks met ingang van 11 januari 1973, de datum waar op de bioscoopexploitatie aan haar zal worden overgedra gen door de Firma Gebrs. E. T. Koper; Pater A. J. A. de Jong, Koehardstraat 25 te Westerbeek, ex ploitant van de permanente bioscoop-A: Boxmeerse Bio scoop, tot de datum waarop zijn bewindvoering ingevolge de verklaring van erfrecht zal eindigen; de heer B. van Helden, exploitant van het Rex Theater te Amsterdam. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de vereisten vervallen: de N.V. Bioscooptheater Centraal, voormalig exploitante van de gelijknamige bioscoop te Krommenie, welke werd over gedragen aan de Firma Groot Wiebring; de Erven van wijlen de heer M. B. J. van der Kop, voormalig exploitant van Vios Filmonderneming Bergfilm, een reizende bioscoop te Helden; de N.V. TopSpot, voormalig exploitante van een filmproduk tiezaak te Rijswijk; de Firma City Bioscoop te Hillegom, waarvan firmanten wa ren de heren J. van Til en wijlen F. J. Res; de heer M. de Haas, exploitant van de Nederlandse Film onderneming Visie te Epe; de CV. Vermeer, Van Galenlaan 8 te Doorn, voormalig ex ploitante van het Rex Theater te Rotterdam; Universal Film Agency N.V., voormalig exploitante van het filmverhuurkantoor, dat thans wordt voortgezet door de ge lijknamige B.V.; de Firma Rex Theater, waarvan firmanten waren de heren B. van Helden en J. B. Engel, voormalig exploitante van het gelijknamige theater te Amsterdam; de heer A. van Leeuwen te Dordrecht, voormalig exploitant van het met Centrafilm gefuseerde filmverhuurkantoor Euro- film;

Film | 1972 | | pagina 18