Beslissingen van het Hoofdbestuur TOEPASSING ARTIKEL 18 DER STATUTEN Terzake van het feit: dat Croonenberg's Exploitatiemaatschappij van Bioscopen NV., Markt 18, Helmond, in gebreke is gebleven met de vol doening van Bondsconstributie, Bumabijdragen en filmver voerkosten en bijgevolg in strijd heeft gehandeld met het Contributiereglement, het Bumareglement en het filmver- voerbesluit van de Bondsraad d.d. 23 juni 1970 heeft het Hoofdbestuur besloten haar ingaande 14 decem ber 1972 op grond van artikel 18 der Statuten de straf van uitsluiting op te leggen, met dien verstande, dat de uitslui ting zal worden opgeheven, steeds wanneer zij aan haar ver plichtingen jegens de Bond uit hoofde van het Contributie reglement, het Bumareglement of het filmvervoerbesluit van de Bondsraad d.d. 23 juni 1970 dan wel aan haar geldelijke verplichtingen jegens de Bond uit anderen hoofde blijkt te hebben voldaan. Aan een zodanige opheffing wordt als al gemene voorwaarde verbonden, dat zij niet opnieuw in ge^ breke blijft met de stipte nakoming van haar verplichtingen ten opzichte van de Bond als vorengenoemd, in dier voege, dat bij niet-vervulling van deze voorwaarde de uitsluiting zonder verdere kennisgeving zal herleven. De totale periode van uitsluiting zal niet meer dan zes maanden bedragen. Deze beslissing is genomen op grond van de overwegingen: dat het Hoofdbestuur heeft geconstateerd, dat de N.V. on danks herhaalde aanmaningen van het Bondsbureau in ge breke is gebleven met de voldoening van Bondscontributie en Bumabijdragen tot een totaalbedrag van f en van filmvervoerkostetn tot een bedrag van f dat het Hoofdbestuur de N.V. met het oog op deze overtre dingen, die zich over een lange periode uitstrekken, krach tens artikel 18 der Statuten heeft opgeroepen voor verhoor op 21 november 1972; dat zij aan deze oproep geen gevolg heeft gegeven en hier op evenmin op andere wijze heeft gereageerd; dat het Hoofdbestuur de onafgebroken serie van overtre dingen van de reglementering in kwestie gedurende een lange periode, mede gezien de omstandigheid, dat de N.V. ook voorheen disciplinair is gestraft voor soortgelijke over tredingen, van zo ernstige aard heeft geacht, dat het heeft besloten haar de straf van uitsluiting op te leggen, zij het, dat het Hoofdbestuur bereid is tot een voorwaardelijke opheffing van deze uitsluiting over te gaan, steeds wanneer en zolang mocht blijken, dat zij haar verplichtingen jegens de Bond uit hoofde van het Contributiereglement, het Bumareglement of het filmvervoerbesluit van de Bondsraad d.d. 23 juni 1970 dan wel haar geldelijke verplichtingen jegens de Bond uit anderen hoofde heeft nageleefd, in dier voege, dat de totale periode van uitsluiting niet meer dan zes maanden zal be dragen. Op 24 januari 1973 werd in Utrecht boven het Scala Theater een nieuwe bioscoop geopend, de 92 zitplaatsen tellende Select. Dit theatertje zal als arthouse geëxploiteerd worden. De sfeervolle zaal kombineert op voorbeeldige wijze de ouder wetse gezelligheid van het reeds vele jaren bestaande theatercomplex met een gerieflijk en modern zit- en zie-comfort. Het theater wordt geëxploiteerd ccor de bioscooponderneming A. F. Wolff N.V. 20

Film | 1973 | | pagina 20