Beslissingen van het Hoofdbestuur ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMEMT Omzettingen van N.V.'s in B.V.'s Onderstaande naamloze vennootschappen zijn omgezet in besloten vennootschappen met beperkte aansprakelijkheid. Lumina Film N.V. N.V. Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek N.V. Filmtrust Titra Film Laboratorium N.V. Pan Film N.V. Rob Houwer Film Holland N.V. Cartouche Filmproduktie N.V. M. M. Chanowski Produktie Maatschappij (M.M. Chanowski Productions) N.V. Rob du Mée/Parkfilm N.V. Toonder Studio's N.V. Warner Bros (Holland) N.V. N.V. Maatschappij tot Exploitatie van een Bioscoopbedrijf v/h J. H. Koorevaar N.V. Harmonie N.V. Utrechtse Filmonderneming ,,Ufio" Mabi N.V. Bioscoop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema N.V. City Film Produktie Maatschappij N.V. (verhuurkantoor in: City Verhuur Maatschappij B.V. en produktiezaak in: City Produktie Maatschappij B.V.) Maatschappij tot Exploitatie van het City Theater te 's-Gra- venhage N.V. (in City Exploitatie Maatschappij B.V.) Columbia International Films (Holland) N.V. N.V. Haghefilm (in Color Film Center B.V.) Het Hoofdbestuur heeft besloten de vereiste toestemming te verlenen en de nieuwe rechtspersonen tot het lidmaat schap van de Bond toe te laten. Het Hoofdbestuur heeft voorts besloten toestemming te ver lenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Meerburg Theaterbeheer B.V. tot het voortzetten van de exploitatie van de permanente bioscoop-A Luxor Theater te Rotterdam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Maatschap tot het geven van voorstellingen in het Luxor Theater te Rotterdam; Firma Bioscooponderneming Gebrs. B. en W. van Royen tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Hallen Theater te Amsterdam, welke bioscoop voorheen werd ge ëxploiteerd door N.V. Holland Film; Bert Haanstra Films B.V. tot het voortzetten van het film verhuurkantoor, het filmlaboratorium en de filmproduktie- zaak, welke zaken voorheen werden geëxploiteerd door de heer A. Haanstra; B.V. Theatermaatschappij Gofilex tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Maas en Waal Theater te Druten, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door Firma Bioscoop Het Concertgebouw. Toelating lidmaatschap Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: de heer M. Schinkel, Dubbele Buurt 16 te Purmerend, exploi tantvan Cinema Schinkel te Purmerend; Bert Haanstra Films B.V., exploitant van een gelijknamig filmverhuurkantoor, filmlaboratorium en filmproduktiezaak; Firma Bioscooponderneming Gebrs. B. en W. van Royen, exploitante van het Hallen Theater te Zaandam. Beëindiging lidmaatschap Van het lidmaatschap zijr vervallen: Maatschap tot het geven van voorstellingen in het Luxor Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van het vereiste vervallen: Theater te Rotterdam, exploitante van het Luxor Theater te Rotterdam; N.V. Holland Film, exploitante van het Hallen Theater te Amsterdam; Rank Film Distributors (Holand) B.V., exploitante van het gelijknamige filmverhuurkantoor; Firma Cinema Schinkel, exploitante van Cinema Schinkel te Purmerend (exploitatie overgenomen door M. Schinkel); de heer A. Haanstra, exploitant van een filmverhuurkantoor, filmlaboratorium en een filmproduktiezaak; Firma Bioscoop Het Concertgebouw, exploitante van het Maas en Waal Theater te Druten; Erven Damhof (Regeneto Film) voorheen exploiterende een filmlaboratorium; Chermoek's Theaters N.V., exploitante van Prinses Theater te Rotterdam. Inschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft in het Bedrijfsregister ingeschreven: Saskia Theater, Rembrandtsplein 17 te Amsterdam, een exploitatie van Cinerama Exhibitors B.V.; City 2, Kleine Gartmanplantsoen 13-15 te Amsterdam, een exploitatie van City Exploitatie Maatschappij B.V. Uitschrijvingen Het Hoofdbestuur heeft sedert de vorige publikatie de vol gende permanente bioscopen uitgeschreven: Rembrandt Theater te Amersfoort; Prinses Theater te Rotterdam. Toelating donateurschap Tot het donateurschap zijn toegelaten B.V. Assurantie- bedrijf v/h N. E. Króller Co 1931, Vasteland 68 (Postbus 680) te Rotterdam en Ahrend Hoving B.V., Buitenveldertse- laan 158 te Amsterdam (de gelijknamige N.V. was reeds donatrice). Liquidatie waarborgsommen Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde leden worden de leden van de Nederlandse Bio scoopbond en de Nederlandse Vereniging van Bioscoop reclame-Exploitanten uitgenodigd binnen acht dagen na het verschijnen van deze publikatie eventuele vorderingen schrif telijk bij het Bondsbureau in te dienen. Deze publikatie heeft betrekking op: Rank Film Distributors (Holland) B.V.; Maatschap tot het geven van filmvoorstellingen in het Luxor Theater te Rotterdam; Erven Bioscoop Het Concertgebouw, Maas en Waal Theater te Druten; Chermoek's Theaters N.V., Prinses te Rotterdam; Erven Damhof (Regeneto Film). Mej. R. Pen, City Theater te Den Burg; N.V. Filmmij Pacific, The Movies (voorheen Hollandia Theater) te Amsterdam; Dr. J. R. Schoonbeek, Greenway Theater te Voorschoten. 25

Film | 1974 | | pagina 25