COMMISSIE NIEUWE ZAKEN COMMISSIE BEROEP NIEUWE ZAKEN In haar zitting van 11 januari 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: City Exploitatie Maatschappij B.V. tot het gaan exploiteren van een permanente bioscoop-A in de daartoe te verbou wen foyer van het Lumière Theater aan de Lijnbaan 45 te Rotterdam, zulks onder de naam Lumière III; Firma Bouts Putzeist te Geleen tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een gedeeltelijk nieuw te bouwen bioscooppand aan de Grotestraat 9 te Valkenburg (gemeente Valkenburg/Houthem); In haar zitting van 4 februari 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten: toestemming te weigeren aan: City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen kelderruimte van het City Theater aan het Kleine-Gartmanplantsoen 13-15 te Amster dam; toestemming te verlenen aan: City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A op het daartoe te verbouwen balkongedeelte van het Lumière Theater aan de Lijnbaan 45 te Rotterdam, zulks onder de naam Lumière II; In haar zitting van 27 maar 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: B.V. Scala Theater te 's-Gravenhage tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de daartoe te verbouwen bovenfoyer van het Apollo Theater aan de Spuistraat 19A-21 te 's-Gravenhage, zulks onder de naam Apollo 2; Zuid Nederlandse Theater Maatschappij B.V. te 's-Herto- genbosch tot het gaan exploiteren van twee nieuwe perma nente bioscopen-A in de Ie verbouwen Stadsschouwburg Casino aan de Parade 23 te 's-Hertogenbosch. De Commissie Beroep Nieuwe Zaken heeft in haar zitting van 26 maart 1974 besloten te vernietigen de beslissing van de Commissie Nieuwe Zaken d.d. 4 februari 1974 om aan City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam toestem ming te weigeren tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de kelderruimte van het City Theater te Amsterdam en het beroep ingesteld door City Exploitatie Maatschappij B.V. gegrond te verklaren en als nog toestemming te verlenen. Monique van de Ven en Roger van Hooi in 'Way out', een Belgisch-Nederlandse co-produktie onder regie van Luc Monhèim (laap van Rij Filmproduktie B.V./Six Pence Productions S.V.) 26

Film | 1974 | | pagina 26