Beslissingen van het Hoofdbestuur ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT BESLISSINGEN OP GROND VAN ARTIKEL 18 DER STATUTEN Het Hoofdbestuur heeft besloten toestemming te verlenen als bedoeld in het Algemeen Bedrijfsreglement aan: Cinema Royal Oss B.V. tot het voortzetten van de perma nente bioscoop-A Cinema Royal te Oss, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer A. C. M. Heu- vers; Mevrouw J. M. C. Nieuwenhuizen-Kortekaas te Voorschoten tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Green- way Theater te Voorschoten, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de heer J. R. Schoonbeek; Firma Asta Theater te Groenlo tot het voortzetten van de perma nente bioscoop-A Asta Theater te Groenlo, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door de Firma A. J. H. Notten en Erven F. A. J. Huyskes; Biz Productions B.V. te Hilver sum, exploitante van een filmproduktiezaak voor de cate gorie c; Telefilm B.V. te Hilversum, exploitante van een filmproduk tiezaak voor de categorie c; Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. tot het voortzetten van de permanente bioscoop-A Apollo Theater te Zaandam, welke bioscoop voorheen werd geëxploiteerd door City Exploitatie Maatschappij B.V. TOELATING LIDMAATSCHAP Tot het lidmaatschap van de Bond zijn toegelaten: Cinema Royal Oss B.V., exploitante Cinema Royal te Oss; Mevrouw J. M. C. Nieuwenhuizen-Kortekaas, exploitante van het Greenway Theater te Voorschoten; Firma Asta Theater te Groenlo, exploitante van het Asta Theater te Groenlo; Biz Productions B.V. te Hilversum, exploitante van een film produktiezaak (categorie c); Telefilm B.V. te Hilversum, exploitante van een filmproduk tiezaak (categorie c); Fons Rademakers' Productie B.V. te Amsterdam, exploi tante van een filmproduktiezaak (categorieën a en c); The Movies B.V., exploitante van een filmverhuurkantoor (categorie a); Target Films B.V., exploitante van een filmproduktiezaak (categorie c). BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Van het lidmaatschap zijn wegens verlies van de vereisten vervallen: Firma Royal, exploitante van het Royal Theater te Gennep J. R. Schoonbeek, voormalig exploitant van het Greenway Theater te Voorschoten (exploitatie overgenomen door me vrouw J. M. C. Nieuwenhuizen-Kortekaas); N.V. Apollo Bioscoop, voormalig exploitante van het Thalia Theater te Oudewater; A. C. M. Heuvers, voormalig exploitant van Cinema Royal te Oss (exploitatie overgenomen door Cinema Royal Oss BV); Firma A. J. H. Notten en Erven F. A. J. Huyskes (exploitatie overgenomen door de Firma Asta Theater te Groenlo). G. Mulder, voormalig exploitant van het Luxor Theater te Vlaardingen Wegens beëindiging van het lidmaatschap van het hierna vermelde lid worden de leden van de Nederlandse Bio scoopbond en de Nederlandse Vereniging van Bioscoop reclame-Exploitanten uitgenodigd binnen acht dagen na het verschijnen van de publikatie eventuele vorderingen schrif telijk bij het Bondsbureau in te dienen. Deze publikatie heeft betrekking op: G. Mulder, Luxor Theater te Vlaardingen. INSCHRIJVINGEN Het Hoofdbestuur heeft in het Bedrijfsregister ingeschreven: Biz Productions B.V., exploitante van een filmproduktiezaak; Telefilm B.V., exploitante van een filmproduktiezaak; Studio G, Snouckaertlaan 4 te Amersfoort, een exploitatie van Jogchem's Theaters B.V.; The Movies B.V., exploitante van een filmverhuurkantoor; Bioscoop "De Nijenburgh", Ridderstraat 42 te Culemborg, een exploitatie van de heer F. P. M. J. van den Maagden berg; Target Films B.V., exploitante van een filmproduktiezaak; Micro Royal, Peyerstraat 47 te Echt, een exploitatie van Fir ma Royal Amusementsbedrijven te Echt; Rembrandt Theater, Grote Markt 15 te Haarlem; City 3, Kleine-Gartmanplantsoen 13-25 te Amsterdam; Lumière 2 en Lumière 3, Lijnbaan 45 te Rotterdam; City 1, City 2 en City 3, Willem Lodewijk Passage te Gro ningen, exploitaties van City Exploitatie Maatschappij B.V.; Rembrandt 2 en Rembrandt 3, Oudegracht 73 te Utrecht, exploitaties van de B.V. Theater Mij. van de Nederlandse Bioscoop Trust; Apollo 2, Spuistraat 19-21 te 's-Gravenhage, een exploitatie van Scala Theater B.V.; Royal 2, Gedempte Gracht 51 te Schagen, een exploitatie van de heer L. J. Boon. UITSCHRIJVINGEN Het Hoofdbestuur heeft sedert de vorige publicatie de vol gende permanente bioscopen uitgeschreven: Royal Theater te Gennep; Bioscoop Het Dorpshuis te Gouderak; Thalia Theater te Oudewater; Filmtheater De Witte te Heerenveen; Terzake van het feit dat de heer L. J. Boon te Schagen een tweede bioscoop te Schagen is gaan exploiteren, hoewel deze bioscoop niet in het Bedrijfsregister was ingeschreven, weshalve hij in strijd heeft gehandeld met artikel 6A van het Algemeen Bedrijfsreglement, heeft het Hoofdbestuur beslo ten hem ingevolge artikel 18 der Statuten de straf van waar schuwing op te leggen. Deze beslissing is genomen op grond van de overwegingen: dat het Hoofdbestuur heeft geconstateerd, dat hij op 12 september 1974 in het door hem geëxploiteerde Theater Royal te Schagen een tweede bioscoop is gaan exploiteren in een nevenruimte van het gebouw waarin eerstgenoemd theater is gevestigd; dat dit tweede theater, door hem Royal 2 genaamd, op dat moment nog niet in het Bedrijfsregister was ingeschreven en dat hem toen evenmin de voor die inschrijving vereiste toestemming van de Commissie Nieuwe Zaken was ver leend; dat hij aldus in strijd heeft gehandeld met artikel 6A van het Algemeen Bedrijfsreglement, volgens hetwelk de leden zijn gehouden geen andere bedrijven te exploiteren dan waar voor zij in het Bedrijfsregister zijn ingeschreven; dat het Hoofdbestuur hem wegens deze overtreding heeft opgeroepen voor verhoor op grond van artikel 18 der Sta tuten, welk verhoor op 7 november 1974 heeft plaatsge vonden; dat hij tijdens dit verhoor in hoofdzaak heeft verklaard, dat personen die deel uitmaken van de Technische Commissie en het betrokken afdelingsbestuur hem in samenhang met zijn desbetreffend verzoek aan de Commissie Nieuwe Zaken te kennen hebben gegeven, dat er van de zijde van hun col leges geen bezwaren bestaan tegen de vestiging van Royal 2 te Schagen; dat hij voorts heeft aangevoerd uit die mededelingen te heb- 38

Film | 1974 | | pagina 38