Commissie Nieuwe Zaken Nieuwe Ledencommissie Bioscoopreclame- Exploitanten 39 ben afgeleid, dat het hem was toegestaan met de exploita tie van de nieuwe bioscoop aan te vangen; dat hij nog heeft verklaard, dat hij achteraf heeft ingezien te voorbarig met zijn conclusies te zijn geweest, doch dat hij, hoe ook, niet de bedoeling heeft gehad de reglemen tering in kwestie te negeren. dat het Hoofdbestuur overtredingen van artikel 6A van het Algemeen Bedrijfsreglement van zeer ernstige aard oor deelt, omdat in dit artikel een van de meest essentiële Bondsvoorschriften is neergelegd; dat identieke overtredingen van genoemd artikel tot nu toe niet zijn voorgekomen, zodat uitspraken van het Hoofdbe stuur ter zake uitspraken die krachtens artikel 18 der Statuten door publicatie in het Bondsorgaan ter kennis van de leden worden gebracht ontbreken. dat het Hoofdbestuur met het oog daarop heeft willen aan nemen, dat de heer Boon de essentie van de onderhavige regeling is ontgaan, weshalve het zijn verweer in zoverre als een verzachtende omstandigheid heeft willen aanvaar den, dat in dit geval nog is volstaan met de straf van waar schuwing. In haar zitting van 30 oktober 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: Tuschinski Theaters B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de toneelruimte van het Tuschinski Theater aan de Reguliersbreestraat 26-28 te Am sterdam. L J. Boon te Schagen tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een nevenruimte van het Royal-theater aldaar; N.V. Verenigde Nederlandse Bioscopen tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een daartoe te verbouwen pand, grenzend aan het Tivoli-theater te Leeuwarden. Op 20 november 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: City Exploitatie Maatschappij B.V. tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het voormalige Rembrandt Theater aan de Grote Markt 15 te Haarlem. Op 27 november 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: Jogchem's Theaters B.V. te Amersfoort tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de be staande hal van het Amicitia Theater aan de Stadsring 30 te Amersfoort. In haar zitting van 6 december 1974 heeft de Commissie Nieuwe Zaken besloten toestemming te verlenen aan: City Exploitatie Maatschappij B.V. tot het gaan exploiteren van con nieuwe permanente bioscoop-A (City 4) in de daar toe te verbouwen showroom van het City Theater aan het Kleine-Gartmanplantsoen 13-25 te Amsterdam. De Nieuwe Leden commissie van de Nederlandse vereniging van bioscoopreclame-exploitanten heeft in haar zitting van 13 januari 1975 besloten de onderneming Euro Bioscoop reclame B.V. (i.o.), Snouckaertlaan 4 te Amersfoort waar van directeuren zijn: mevrouw S. C. Haar-Plantenga en de heren Drs. M. Sanders en Drs. C. A. Voskuil toestemming te verlenen tot het exploiteren van een bioscoopreclame bedrijf en haar toe te laten tot het lidmaatschap der Vereni ging.

Film | 1974 | | pagina 39