MUTATIES IN DE BONDSBESTUREN Sedert de laatstgehouden jaarlijkse vergadering van de Bondsraad en de daarmede verband houdende jaarlijkse vergaderingen van de Bedrijfsafdelingen en de Afdelingen, zijn er in een aantal besturen mutaties opgetreden. Een overzicht daarvan vindt u hieronder. Bondsraad Nieuwe leden van de Bondsraad zijn de heren O. B. W. Douwes Dekker, C. A. Koppies, Jhr. W. F. van Raab van Canstein en B. Wilton. Hoofdbestuur en presidium Nieuw lid van het Hoofdbestuur is de heer R. H. Gerschtanowitz. Nieuwe leden van het Presidium zijn, door hun respectieve functies van voorzitter van de Bedrijfsafdeling Bioscoop exploitanten en van de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders, de heren J. van Willigen en W. Hemelraad. Exploitantenraad en Bestuur Exploitanten raad Nieuwe leden van de Exploitantenraad zijn de heren O. B. W. Douwes Dekker, C. A. Koppies en Jhr. W. F. van Raab van Canstein. Voorzitter van de Exploitantenraad is de heer J. van Willigen. Nieuwe leden van het bestuur van de Raad zijn de heren Mr. P. A. Meerburg en Drs. J. Ph. Wolff. Bestuur Bedrijfsafdeling Filmverhuurders Voorzitter is de heer W. Hemelraad. Tot nieuw bestuurslid is benoemd de heer B. Wilton. Bestuur Bedrijfsafdeling Filmproduktie In dit bestuur zijn geen wijzigingen opgetreden. Bestuur Afdeling A Voorzitter is de heer Mr. P. A. Meerburg. Tot bestuurslid is gekozen de heer Jhr. W. F. van Raab van Canstein, tot gedelegeerde in de Bondsraad de heer C. A. Koppies. Bestuur Afdeling B Tot bestuurslid is gekozen de heer H. W. M. Janssen en tot gedelegeerde in de Bondsraad de heer O. B. W. Douwes Dekker. Bestuur Afdeling C In dit bestuur is een vacature ontstaan door de benoeming van de heer J. van Willigen tot voorzitter van de Exploitan tenraad. Bestuur Afdeling D Hier zijn geen mutaties opgetreden. John van Dreelen en Pleuni Touw in de recente Nederlandse speelfilm "Rufus" van Samuel Meyering (City Filmproduktie Mij. B.V.). 20

Film | 1975 | | pagina 20