Selectiecommissie Kunstzinnige Films De Selectiecommissie heeft wederom aan vier films een uitbrengsubsidie toegekend, namelijk aan de films ,,Deep End" van Jerzy Skolimowski, met Jane Asher en John Moul- der Brown, aan ,,King, Queen, Knave", eveneens van Jerzy Skolimowski, met Gina Lollobrigida, John Moulder Brown en David Niven, aan ,,Faustrecht der Freiheit" van Rainer Werner Fassbinder, alsmede aan „Mes petites amoureuses" van Jean Eustache. De drie eerstgenoemde films worden uitgebracht door Cupido Films, de laatstgenoemde door Universal Film Agency. Tot lid van de Selectiecommissie, in de plaats van de heer A. Koolhaas, die zich had teruggetrokken, is benoemd de filmjournalist Piet Ruivenkamp. Jane Asher in ,,Deep end' De tiende Internationale Filmweek Arnhem vindt plaats van 25 september tot en met I oktober. Het programmaboekje is op aanvraag verkrijgbaar: tel. 020-799261 Gina Lollobrigida en John Moulder Brown in ,,King, Queen, Knave". OPERATEURSCURSUS-C Het is de bedoeling om in het komende najaar opnieuw een mondelinge opleidingscursus ter verkrijging van het Ope rateursdiploma-C (automatisering) van start te laten gaan. Deze cursus, die reeds tweemaal werd gegeven, vindt eens per 14 dagen plaats in de lokaliteiten van de Electrotech- nische School te Amsterdam en wel op dinsdagmorgen. Voorts verleent een aantal leveranciers van projectie automaten medewerking bij de verzorging van praktijk lessen. Het lesgeld bedraagt thans f 125,voor de gehele cursus, die ongeveer een jaar duurt, benevens een in schrijfgeld van 15,Als toelatingseis wordt het bezit van het Operateursdiploma-B gesteld. Bij gebrek van dien moet een toelatingsexamen worden gedaan, teneinde vast te stellen of voldoende basis-kennis aanwezig is op het terrein van de elektro- en versterkertechniek. Aanmeldingen, resp. verzoeken om nadere informaties, kunnen worden gericht aan het Secretariaat van het Op leidingsinstituut, dat op het Bondsbureau is gevestigd. 22

Film | 1975 | | pagina 22