COMMISSIE NIEUWE ZAKEN Firma Corso Theater, voormalig exploitante van Corso Cine ma te Rotterdam; P. Thijssen, voormalig exploitant van het City Theater te Zeist; BV. Amef, voormalig exploitante van het Kriterion Theater te Rotterdam; Mafomij, Madrid-Fortuna Maatschappij B.V., voormalig ex ploitante van Centraal Bioscoop en Cinema Parisien te Am sterdam. INSCHRIJVINGEN Het Hoofdbestuur heeft in het Bedrijfsregister ingeschreven (sedert juni 1975): Calypso Club te Amsterdam (Calypso B.V.); Cineac Damrak II te Amsterdam (Damrak-Theater N.V.); Cinema International te Amsterdam (Cinema International Corporation (Nederlands) B.V.); Tuschinski II, III en IV te Amsterdam (Tuschinski Theaters B.V.); Calypso te 's-Gravenhage (B.V. Nationale Bioscooponder nemingen); Odeon II, III en Odeon Movies te 's-Gravenhage, alsmede Lumière II, III en Lumière Movies te Rotterdam (City Exploi tatie Maatschappij B.V.); Oscar Meent te Rotterdam (Cineac Rotterdam N.V.); Calypso II en Calypso Club te Rotterdam (B.V. Veronese); Schouwburgbioscoop Lochem te Lochem (B.V. Lochemse Schouwburg); Tivoli 2 te Leeuwarden (N.V. Verenigde Nederlandse Bio scopen); Saskia Theater te Eindhoven, alsmede Casino 2 en 3 te Breda (B.E.M. B.V.); Euro Cinema te Amersfoort en Euro Cinema 1-2-3-4 te 's-Hertogenbosch, alsmede City 2 en City 3 (oorspronkelijk City 4) te Hilversum (Jogchem's Theaters B.V.); Camera 2 te Tilburg (B.V. Tifio); Alpha te Enschede (Cinex B.V.); Mignon te Breda (Mevr. A. E. M. M. Koopal-Waskowsky); H5 te Heerlen (B.V. Vereenigde Theaters); De Koning van Engeland II te Hulst (W.A.R. Cattoir); Royaline te Roermond (CV. Royal Theater); Triroyal te Echt (Fa. Royal Amusementsbedrijven); Forum 2 te Sittard (Erven S. J. D. van den Bergh). UITSCHRIJVINGEN Het Hoofdbestuur heeft de volgende permanente bioscopen uitgeschreven (sedert juni 1975): Luxor Theater te Amsterdam; Bio Theater te Amsterdam; Kriterion Theater te 's-Gravenhage. TOELATING DONATEURSCHAP Tot het donateurschap zijn toegelaten: Centraal Filmbureau Krijgsmacht, Herenweg 4 te Heem stede; B.V. Sell More Advertising, Sarphatikade 14 te Amsterdam; Telstar-Harderwijk B.V., Lorentzstraat 16 te Harderwijk corr.-adres: Postbus 136; Etablissements L. J. Dassonville S.A., 135 rue Berthelot, 1190 Bruxelles. Van het donateurschap is vervallen: Dr. J. van Santen, Prinsengracht 257 te Amsterdam. LIQUIDATIE WAARBORGSOM Wegens beëindiging van het lidmaatschap van de hierna vermelde leden worden de leden van de Nederlandse Bio scoopbond en van de Nederlandse Vereniging van Bioscoop reclame-exploitanten uitgenodigd binnen acht dagen na het verschijnen van deze publicatie eventuele vorderingen schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. Deze publicatie heeft betrekking op: De Firma Barnstijn/Van Ewijk, voormalig exploitante van het Flora Theater te Amsterdam; P. Thijssen, voormalig exploitant van het City Theater te Zeist; I. van Frank, voormalig exploitant van het Studio Theater te Haarlem; J. F. A. van de Kamp, voormalig exploitant van het Royal Theater te Gennep; Erven T, Rienks, voormalig exploitant van Bioscooptheater Het Zonnehuis te Amsterdam; De Anglo-Dutch Group Film Production B.V. te Amstelveen; Mafomij, Madrid-Fortuna Maatschappij B.V., voormalig ex ploitante van de bioscopen Centraal en Parisien te Am sterdam. B.V. Zuid-Nederlandse Theaters- en Bioscopen-exploitatie, Royal Theater te Weert; H. J. R. Richie, Schouwburg Bioscoop te Heerenveen; I. van Frank, Studio Theater te Haarlem; B.V. Amef, Kriterion Theater te Rotterdam; Jaap S. Nieuwenhuis, voormalig eigenaar van Deltafilm te Bussum; Herman van der Horst, Vogelenzang. De Commissie Nieuwe Zaken heeft besloten toestemming te verlenen aan: Tifio B.V., tot het gaan exploiteren van een nieuwe perma nente bioscoop-A in een deel van de foyer van de theaters Camera en Ambassade aan de Willem ll-straat 29 te Tilburg; B.V. Veronese, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanene bioscoop-A in een nevenruimte van het Calypso Theater aan de Mauritsweg 5 te Rotterdam (Calypso 3); C.V. Royal Theater te Roermond, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een nevenruimte van het Royal Theater aan de Hamstraat 7a te Roermond. Tuschinski Theaters B.V. te Amsterdam, tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A "Tuschinski 4" in een nevenruimte van he Tuschinski Theater aan de Reguliersbreestraat 26-28 te Amsterdam; Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. te Am sterdam, tot het gaan exploiteren van een nieuwe perma nente bioscoop-A in een nevenruimte van het Chicago Theater aan de Rechtestraat 8-10 te Eindhoven; City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in de toneelruimte van het Odeon Theater aan de Heren gracht 13 te 's-Gravenhage; Cineac Rotterdam N.V. te Amsterdam, tot het gaan exploi teren van een nieuwe permanente bioscoop-A in het ge bouw van de Beurs van Koophandel aan de achterzijde van de Cineac A.D.; B.V. Nationale Bioscoopondernemingen, tot het gaan ex ploiteren van een nieuwe permantente bioscoop-A op het tweede balkon van het Asta Theater aan het Spui 27 te 's-Gravenhage; Mevrouw A. E. M. M. Koopal-Waskowswy te Breda, tot hst gaan exploiteren van een nieuwe permanente bioscoop-A in een nevenruimte van het Grand Theatre van het Van Coothplein 17B te Breda; Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. te Amster dam tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A in de foyer-ruimte van het Casino Theatre aan de Reigerstraat 24 te Breda; Firma Royal Amusementsbedrijven, tot het gaan exploite ren van een derde permanente bioscoop-A op het balkon gedeelte van het Royal Theater Peyerstraat 47 te Echt; City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van twee nieuwe permanente bioscopen-A in nevenruimten van het Odeon Theater aan de Heren gracht 13 te 's-Gravenhage; City Exploitatie Maatschappij B.V. te Amsterdam, tot het gaan exploiteren van vijf nieuwe permanente bioscopen-A 25

Film | 1976 | | pagina 25