IN MEMORIAM m. a. w. r. s Veel te vroeg voor hemzelf, voor zijn jong gezin en het Tuschinski-concern, waarin hij een veelbelovende rol ver vulde, overleed op de leeftijd van vierendertig jaar Mr. A. W. R. Strengholt uit Nigtevecht, aan de gevolgen van een ongeneeslijke ziekte. Onze gedachten gaan thans in de eerste plaats uit naar zijn jonge vrouw en dochtertje, die hem zo vroeg moesten verliezen. De heer Strengholt was behalve directeur en onderdirec teur van verschillende tot het Tuschinski-concern behoren de ondernemingen, ook bij de bedrijfsorganisatie betrok ken, onder andere als bestuurslid van de Inkoopstichting en de verzekeringscoöperatie Cobem U.A. In al deze func ties getuigde hij van zijn grote bekwaamheden. De begrafenis vond in alle stilte plaats op „Zorgvlied" te Amsterdam. Het Hoofdbestuur en de besturen van vorengenoemde stichting en coöperatie hebben de familie Strengholt van hun deelneming doen blijken. Harold ft/Sack Op 24 december is op 57-jarige leeftijd na een langdurige ziekte overleden de heer H. F. Mack, directeur van Anglo- Dutch Group Film Production B.V. Genoemde produktiemaatschappij hield zich onder leiding van de heer Mack onder andere bezig met de vervaardi ging van TV-commercials en was gespecialiseerd in ver schillende animatietechnieken. Harold Mack was een zeer bekwaam en bemind man op zijn gebied en vormde in zijn bedrijf de spil waar alles om draaide. Het gevolg van zijn heengaan is dan ook dat het produktiebedrijf inmiddels is opgeheven. De crematie vond onder grote belangstelling van bedrijfs- genoten, vrienden en relaties plaats op 29 december op Westerveld. Het Bestuur van de Bedrijfsafdeling was daarbij vertegen woordigd om de overledene de laatste eer te bewijzen. E. van Buren Op 9 juni is in de leeftijd van 67 jaar geheel onverwacht overleden de heer E. van Buren, oud-directeur van Rank Film Distributors, die van 1959 tot 1969 lid was van de Ledenraad van de Bond. De teraardebestelling vond plaats op 14 juni op de Nieuwe Oosterbegraafplaats te Amsterdam. Bij de velen die de heer van Buren de laatste eer betoonden, bevonden zich verscheidene bedrijfsgenoten en enkele Hoofdbestuurs leden, onder wie de Voorzitter van de Bedrijfafdeling Film verhuurders, alsmede de Bondsdirecteur en de Secretaris van genoemde bedrijfsafdeling. Een zoon van de overledene dankte namens de familie de aanwezigen voor hun belangstelling. 31

Film | 1976 | | pagina 31