HERINNERINGSPENNING BIO 50 JAAR Drie werkfoto's gemaakt door Ted Jansen tijdens de eerste opnamen voor de nieuwe familiefilm 'Pinkeltje 'een Cinecentrum/Pan Film Produktie. Op de eerste draaidag vonden o.a. opnamen plaats in het Park Sonsbeek te Arnhem. Bij de foto's: Rond de waterval in het Park Sonsbeek Regisseur Harrie Geelen aan de camera met naast hem cameraman Pim Heytman Een deel van de binnenopnamen wordt gemaakt in studio Wisseloord. Hier acteur Bob de Lange (links) op de set. In de Cinetone Studios in Amsterdam werd deze maand nog druk gewerkt aan de laatste studioscènes voor de nieuwe film 'Doctor VUmmen' Bij de foto 's: Hen nauwegang vol apparatuur en leden van de crew voor een scène met Peter Paber en Chris Lomme Regisseur Cuido Pieters en cameraman Theo van de Sande spreken een volgende opname door met Peter Paber Naar aanleiding van het 50-jarig be staan van de Stichting Bio Kinderreva- lidatie te Arnhem, is door de Konin klijke Begeer B.V. te Voorschoten, een legpenning geslagen naar ontwerp van EJ. van den Boom. De penning is geslagen in een beperkte oplage van 600 stuks. Deze artistieke penning heeft een dia meter van 60 mm., is aan beide zijden in hoog reliëf uitgevoerd en zwart ge- patineerd. Alle penningen zijn in de buitenrand genummerd van 1 t/m 600 en per stuk verpakt in grijs kartonnen doosjes met blauw velours inleg. Kosten f 50.- per stuk, inclusief BTW. Bestelling kan geschieden door storting op postgiro 54 55 12 t.n.v. de Stich ting Bio Kinderrevalidatie te Arnhem. Gezien de beperkte oplage geschiedt aangetekende verzending in volgorde van binnenkomst van de bestellingen.

Film | 1977 | | pagina 10