racffliiRcs Oorspronkelijke titel: Islands in the Stream Nederlandse titel: idem Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Franklin Je. Schaffner Producer: Peter Bart, Max Palevsky Hoofdrollen: George C. Scott, David Hemmings, Claire Bloom Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 2870 m Keuring: 12jaar Uitbrengdatum: 15-9-77 Inhoud: Verfilming boek Oorspronkelijke titel: Bound for Glory Nederlandse titel: Bound for Glory Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Hal Ashby Producer: Robert F.Blumofe, Harold Leventhal Hoofdrollen: David Carradine, Ronny Cox, Melinda Dillon Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 4044 m Keuring: alle leeftijden Uitbrengdatum: 15-9-77 Inhoud: Levensavontuur Oorspronkelijke titel: Soldaat van Oranje Buitenlandse titel: Soldier of the Queen Land van oorsprong: Nederland Regisseur: Paul Verhoeven Producer: Rob Houwer Hoofdrollen: Rutger Hauer, Jeroen Krabbé, Andrea Domburg Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Vertoningsduur: 233 min. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 22-9-77 Inhoud: Oorlogsfilm Oorspronkelijke titel: René la Canne Nederlandse titel: De man met de wandelstok Land van oorsprong: Frankrijk Regisseur: Francis Girod Producer: Jacques-Eric Strauss Hoofdrollen: Gérard Depardieu, Silvia Kristel, Michel Piccoli Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2782 m. Keuring: 16 jaar Uitbrengdatum: 22-9-77 Inhoud: Oorlogsavontuur Oorspronkelijke titel: Airport 77 Nederlandse titel: Verdween in de Bermuda Driehoek Land van oorsprong: V.S. Regisseur: Jerry Jameson Producer: William Frye Hoofdrollen: J ames Stewart, Jack Lemmon Uitgebracht door: C.I.C. Vertoningsduur: 113 min. Keuring: 12 jaar Uitbrengdatum: 22-9-77 Inhoud: Avonturendrama

Film | 1977 | | pagina 11