CONTACTMIDDAG THEGREEKTYCOON Een werkfoto uit de nieuwe speelfilm F.I.S.T. (Federation of Interstate Truckers). In de hoofdrollen Sylvester Stallone, Rod Steiger en Melinda Dil- lon. Deze foto werd gemaakt in Dubu- que-lowa waar het grootste deel van de opnamen plaats vond. De film speelt in de crisisjaren, de bloedigste periode uit de geschiedenis van de Amerikaanse ar beidersbeweging, toen stakingen aan de orde van de dag waren. Het script is van Joe Eszterhas en Sylvester Stallone. De regie is in handen van Norman Jewison die bekend werd met zijn films 'The Russians are coming', 'In the heat of the night', 'Fiddler on the Roofen 'Rollerball'. Executive producer is Gene Corman voor United Artists. De film zal in Ne derland worden uitgebracht door Nova Film Nog een werkfoto uit de film 'Mac- Arthur'. Regisseur Joseph Sargent (met mega foon) bespreekt een scène met hoofd rolspeler Gregory Peck (uiterst rechts). De film werd geproduceerd door Ri- chard D. Zanuck en David Brown voor Universal Film. Executive producer Frank McCarthy. De film zal begin volgend jaar worden uitgebracht door C.I.C. van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 3 JANUARI 1978 Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal 13.30 uur Filmvertoning aanvang 14.15 uur FULL CIRCLE naar de roman Julia van Peter Straub In de hoofdrol: Mia Farrow regie: Richard Loncranine Uitgebracht door Cupido Film 16.15 18.00 uur: informeel contact Universal heeft de distributierechten voor de hele wereld verworven van de film 'The Greek Tycoon'. De film met in de hoofdrollen Anthony Quinn en Jacqueline Bisset is geregis seerd door J. Lee Thompson. Universal wordt in Nederland door Ci nema International Corporation (Ne- therlands) b.v. uitgebracht.

Film | 1977 | | pagina 21