JAARLIJKSE LEDENVERGADERING AFDELING C INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Op 9 meijl. vond de jaarlijke ledenver gadering plaats van de Bedrijfsafdeling Bioscoopexploitanten Afdeling C in het Cultureel Centrum Amstelveen. Zoals inmiddels gebruikelijk, werd de ze vergadering voorafgegaan door een filmvoorstelling in de ochtenduren in Cinema Oscar. Hierna volgde een geza menlijke lunch. Vervolgens gaf de voorzitter, de heer H. Miedema een uiteenzetting over de vorderingen van de 'Dia Commissie', die werkt aan een oplossing van de problemen, welke gerezen zijn bij de vertoning van reclameboodschappen door middel van verschillende procé dé's. Hierna werd overgegaan tot de officië le agenda. De jaarstukken van de Afde ling werden goedgekeurd. Omdat ten aanzien van drie vacatures in het Bestuur kandidatenlijsten ten name van vier gegadigden voor deze functies waren ontvangen, moest wor den overgegaan tot stemming. Hiertoe werd een stembureau ingesteld, waarin zitting namen de heren A.A. Zieren en H.F.M. Ruijs. Na telling der stemmen bleken te zijn herkozen de periodiek aftredende bestuursleden H. Berg en G. Schepel. In de vacature van de af tredende penningmeester, de heer F.A. van Opbergen, werd voorzien door de verkiezing van de heer W.C. Wertwijn. Als gedelegeerde in de Bondsraad werd gekozen de heer Drs. M. Sanders in de plaats van de heer Wertwijn. Tot slot richtte de voorzitter nog een afscheidswoord tot de heer Van Op bergen. Hierna kwamen aan de orde stukken en de agenda voor de komende Bonds raadsvergadering, waarmee men zich in grote trekken kon verenigen. Wel kwam uit de discussie hierover naar voren dat wellicht overwogen zou kunnen worden ook naar buiten meer aandacht te schenken aan de viering van het zestigjarig bestaan van de Bio scoopbond. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Pornographie chez Madame Claude (Pornographie chez Madame Claude) Sex in Copenhagen (Sex in Copenhagen) Aasgieren vallen aan (The wild geese) Atlantis de verzonken stad (Seven cities to Atlantis) Bambi (Bambi) Between heaven and heil (Between heaven and heil) The big sleep (The big sleep) Bloed uit de grafkelder (Blood from the mummy's tomb) Convoy (Convoy) Damien, het omen 2 (Damien, the omen part 2) Dolle dwaze vrijdag (Freaky Friday) Donals is niet in z'n eentje (Donald and his dudeling gang) Driver (Driver) Hond waar ga je met de baas heen (The shaggy d.a.) Howard Hughes excentriek tot in z'n dood (Howard the amazing Hughes) Lady en de vagebond) (Lady and the tramp) The Maltese falcon (The Maltese falcon) Meisjes die taboes inslikken (Schulmadchen report 12) Mei Brooks in hoge nood (High anxiety) Mei Brooks in stomme film (Silent movie) Moord op de Nijl (Death on the Nile) Op weg naar de verdoemenis (Damnation alley) Peter en Elliott de draak (Pete's dragon) Peter Pan (Peter Pan) The premonition (The premonition) Samen in het badlokaal (Il casotto) To have and have not (To have and have not) The treasure of the Sierre Madre (The treasure of the Sierre Madre) Triple cross (Triple cross) Uitverkoop wegens brandschade (Fire sale) Naam houders exploitatierechten: Filmmij 'Amsterdan City

Film | 1978 | | pagina 13