TCCIiniCK photokino Linda Ronstadt is te zien in de nieuwe discofilm FM van Uni- versal. Niet minder dan twintig artiesten en groepen vullen deze film. De titelsong is van Steely Dan. Regie: John Alonzo. Producer: Rand Holston. Verdere rollen van Michael Bran- don, Eileen Brennan en Alex Karras. LIQUIDATIE WAARBORGSOM Een nieuwe film met Bud Spencer enjoe Bugner onder de titel 'They called him Bulldozer' in de regie van Michel Lupo zal worden uitgebracht door Universal Film Agency. Onder de Nederlandse titel 'Ik ben verlegen, maar ik red >ne wel' komt een film in roulatie met Pierre Richard, Aldo Maccione, Robert Castel en Mimi Coutellier, Regie en scenario: Pierre Richard. De distributie is in handen van Paerl Film. De tweejaarlijkse Photokina in Keulen staat weer voor de deur. Van 15 t/m 21 september zal heel Keulen weer in het teken staan van deze belangrijke beurs op het gebied van fotografie, foto-, film- en audio-visuele technie ken. Zoals gebruikelijk bestaat ook dit jaar weer de mogelijkheid om via de Neder lands-Duitse Kamer van Koophandel doorlopende toegangskaarten en dag- kaarten te verkrijgen. Doorlopende toegangskaarten kosten f 43,75, een dagkaart f22,25. Voor alle verdere inlichtingen: Neder lands-Duitse Kamer van Koophandel, Postbus 80533, Den Haag. telefoon 070-65 19 55. Op grond van artikel 7b der Statuten is het lidmaatschap van J.S. Karpes te 's-Gravenhage geëindigd en moet de bij de Bond gedeponeerde waarborgsom worden geliquideerd. Leden van de Bond of van de Nederlandse Vereniging van Bioscoopreclame Exploitanten worden uitgenodigd eventuele rechts geldige vorderingen schriftelijk gemo tiveerd in te dienen binnen acht dagen na verschijning van deze publikatie. 7

Film | 1978 | | pagina 11