Wereldpremière DOODZONDE ^^-ö-*f-££e^>c- Op 9 oktober vond in het Wijngrachttheater in Kerkrade de wereldpremière plaats van René van Nie's nieuwe film DOODZONDE, met in de belangrijkste rollen Cor van Rijn, Chris Lomme, Renée Soutendijk, Josée Ruiter, Willeke van Ammelrooy, Tilly Perin-Bouwmeester, Wiesje Bouwmeester, Elsa Lioni en Lida Lobo. Aangezien een groot deel van de film in de buurt van Kerkrade is opgenomen, was Kerkrade de premièreplaats. Daartoe waren de belangrijkste acteurs en actrices en uiteraard regisseur René van Nie en een aantal journalisten per vliegtuig van Amsterdam naar Beek gekomen om vandaar per bus naar het Gemeentehuis van Kerkrade te gaan, waar hen een ontvangst te wachten stond door het College van B. en W. van Kerkrade. Vervolgens nam in het Wijngrachttheater de voorstelling een aanvang. Na afloop was er nog een gezellige borrel in de foyer van het theater. Het feest vond tenslotte zijn einde in het Euromotel in Beek met een koud buffet in aanwezigheid van vele medewerkers en genodigden. René van Nie houdt een korte inleiding voor de aanwezigen Uitreiking van de bloemen. De heer Schmeitz, directeur van het Wijngrachttheater overhandigt Willeke van Ammelrooy een boeket De gasten, waaronder Willeke van Ammelrooy, komen aan op vliegveld Beek Bij terugkomst in het motel: René van Nie omringd door Cor van Rijn, Renée Soutendijk, Willeke van Ammelrooy en Chris Lomme. Na de voorstelling heffen v.l.n.r. Lida Lobo, Chris Lomme, Elsa Lioni en Renée Soutendijk het glas. filmverhuurkantoor b.v. driebergen - telefoon 03438 - 56 44

Film | 1978 | | pagina 3