OPERATEURSCURSUS C BEËINDIGING LIDMAATSCHAP INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Een werkfoto van "Cirkel van Staal" (The silent flute) David Carradine, Christopher Lee en Roddy McDowell. De regie is in handen van Richard Moore. De film is geba seerd op een verhaal van Bruce Lee en James Coburn. Tuschinski Film Distribution zorgt voor de distributie. James Coburn en O.J. Simpson in een scène uit de film "Firepower", waarin ook Sophia Loren te zien zal zijn. Tuschinski Film Distribution brengt deze, door Michael Winner geregisseerde film uit. Bij voldoende belangstelling zal in be gin 1979 voor de vierde maal een ope rateurscursus C worden georganiseerd. Zoals bekend gaat het hier om een dag- cursus, die zich in hoofdzaak bezig houdt met elektronika ten behoeve van de automatisering van projektie- installaties in bioscopen De lessen worden eens per 14 dagen op dinsdagochtend in het prakticum van de elektrotechnische school te Am sterdam gegeven. De cursusduur be draagt, met inbegrip van vakanties en dergelijke, ongeveer 1 jaar. Het lesgeld voor de gehele cursus zal in 1979 f200,----bedragen. Gegadigden kunnen zich aanmelden bij het secretariaat van het opleidings instituut, dat op het Bondsbureau is gevestigd. Wegen verlies der vereisten is, op grond van artikel 7 b der Statuten, het lid maatschap van de heer M. (Theo) Cornelissen (Triofilm) te Amsterdam geëindigd per 21 december 1978. Wegens faillisement is, op grond van artikel 7 d der Statuten, het lidmaat schap van Scorpio Films B.V. te Am sterdam geëindigd per 22 augustus 1978. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: Ashanti (Ashanti) Blijf zo als je bent (Stay the way you are) De dief van Bagdad (The thief of Bagdad) Het eiland van de nieuwe monsters (L'isola degli nomini pesce) Erections (Erections) Modellen op het pornopad (Corps a corps) Zweedse pornonachten (Nuits suédoises) Zwoele pornofeesten (Parties raides) La carapate (La carapate) Les Ringards (Les Ringards) Start the revolution without me (Start the revolution without me) Interiors (Interiors) Ik ben verlegen, maar ik red me wel (Je suis timide, mais je me soigne) Agatha (Agatha) De prijsvechter (Every which way but loose) Zeg het met uien (The onionseller) Naam houders exploitatierechten Columbia Concorde Gofile Nova Films Paerl Films Warner

Film | 1979 | | pagina 11