in dit f 6500.-- voor de Stichting Bio-kinderrevalidatie Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 1 5 januari 1979 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties: drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, Amsterdam Tel: 020-23 14 85 f6.500,van de Stichting Bio-Kinderrevalidatie pagina 1 Festivalkalender 1979 Nederlandse produktie pagina 2 en 3 Nieuwe bioscopen pagina 4 en 5 Nieuwe films pagina 6 Bondsnieuws pagina 7 Premières pagina 8 FILM Bij de voorplaat: André van den Heuvel als Dr. Bernard Delfman en Astrid Wijn als zijn vriendin in de nieuwe Nederlandse film "Dag Dokter" van Ate de jong Onder welwillend toezicht van scheidsrechter Frans Derks en grensrechter Simon van Collem en Bob Bouma overhandigen de beide aanvoerders R.H. Gerschtanowitz en B. Wilton elkaar voor de wedstrijd de gebruikelijke vaantjes. Dit was de opbrengst van de voetbalwedstrijd van de Tuschinski Panthers tegen City Film United, die op 15 december 1978 werd gespeeld onder luide aanmoe digingen van zo'n 400 enthousiaste toeschouwers. De uitslag werd na het nemen van strafschoppen 6—5 voor Tuschinski, hetgeen een bedrag van f 5.500,----opleverde a f 500,----per doelpunt. De totaalopbrengst kwam tot stand door spontane bijdragen van het reclame bureau Sell More en de filmverhuurkantoren Cupido Films en Actueel Film. Na afloop werd het publiek nog geruime tijd onthaald in het Ajaxrestaurant. Daar werd ook Mickey Mouse, die eerder de aftrap had verricht, gelukgewenst met zijn vijftigste verjaardag. Deze sportieve bedrijfestrijd zal naar alle waar schijnlijkheid niet de laatste zijn. Toekomstige coaches waren na de wedstrijd al naarstig aan 't scouten voor de samenstelling van een eigen elftal. De strijd is gestreden. Voor ieder ploeg een beker

Film | 1979 | | pagina 5