ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER OPERATEURS EXAMEN 1979 Het Hoofdbestuur heeft in de vergade ring van 10 januari 1979 besloten de volgende eretekens te verlenen: in goud (25 jaar) aan de heer N.G. Roodhart, werkzaam bij Cinetone Stu dio's te Amsterdam; in zilver (lOjaar) aan de dames M. Krol en A. Schuring van Glabbeek en aan de heer A. Ha- senbos, allen werkzaam bij de Firma Biemans Bioscopen te Oisterwijk. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De eenzame erfgename (Sidney Sheldon's bloodline) The girl with the golden hair (The girl with the golden hair) Billy Turf (Nederlandse film) Giuliettavan de geesten (Giulietta degli spiriti) Honey Buns (Honey Buns) Bloodbrothers (Bloodbrothers) Boulevard nights (Boulevard nights) Naam houders exploitatierechten C.I.C. Columbia Gofilex Warner Voor de jaarlijkse operateurs examens, die in 1978 op 12 december in Am sterdam zijn afgenomen, hadden zich 62 kandidaten aangemeld, waarvan er 5 verstek hebben laten gaan. Van de resterende 57 kandidaten de den er 33 het examen ter verkrijging van het Praktijk Certificaat, 9 het examen voor het diploma A of B en 15 het speciale brandweerexamen ten behoeve van geautomatiseerde biosco pen. Er werden 23 Praktijk Certificaten behaald en 5 diploma's-A, terwijl aan alle 15 gegadigden uit geautomatiseer de bioscopen, de gewenste brandweer verklaring kon worden uitgereikt. Enkele van de overige kandidaten slaagde gedeeltelijk of konden wegens te weinig praktijkuren nog geen certi ficaat krijgen en slechts 4 kandidaten moesten geheel, dat wil zeggen voor alle vakken waarin examen werd daan, worden afgewezen. ge- Uit het vorenstaande volgt, dat de examenresultaten 1978 bijzonder be vredigend genoemd kunnen worden. CONTACTMIDDAG van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond DINSDAG 6 FEBRUARI 1979 in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal: 13.30 uur Aanvang filmvertoning: 14.00 uur SUPERMAN regie: Richard Donner In de hoofdrollen: Marlon Brando, Gene Hackman,' Christopher Reeve uitgebracht door: Hafbo Film In verband met de receptie die de heer A.H. Pieterse ter gelegenheid van zijn pensionering zal worden aangeboden, nadat hij gedurende- 47 jaar werkzaam is geweest op het Bondsbureau, zal de filmverto ning reeds om 14.00 uur beginnen in plaats van 14.15 uur. Ook zal hierdoor het gebruikelijke informele contact reeds om 16.30 eindigen.

Film | 1979 | | pagina 11