in dit r Afscheid van de heer A.H. Pieterse Tweewekelijkse uitgave van Nederlandse Bioscoopbond nummer 4 16 februari 1979 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH Amsterdam Tel: 020-23 14 85 Afscheid A.H. Pieterse pagina 1 Nieuwe films pagina 3 Nieuwe bioscopen pagina 4 Produktie pagina 6 Bondsnieuws pagina 7 Premières pagina 8 Op dinsdag 6 februari jl. vond na afloop van de traditionele maande lijkse contactmiddag in Cinema International een zeer druk bezochte afscheidsreceptie plaats in het Hilton Hotel in Amsterdam, voor de heer A.H. Pieterse. Sedert 1 maart 1932 is de heer Pieterse onafgebroken verbonden ge weest aan het Bureau van de Nederlandse Bioscoopbond. Hetgeen een dienstverband van circa 47 jaar betekent. Zeer zeker in deze tijd mag dat wel een unicum genoemd worden. In een periode van bijna een halve eeuw zijn zeer uiteenlopende functies door de heer Pieterse be kleed. Als zijn belangrijkste bezigheid mag de laatste jaren zeker die van secretaris van de Commissie Nieuwe Zaken gelden. In samenhang daarmee droeg hij ook de verantwoordelijkheid voor het leden- en be- drijfsregister. Daarnaast vervulde de heer Pieterse nog een achttal se cretariaten van andere besturen en commissies binnen onze bedrijfs organisatie. Het is vanzelfsprekend dat het geen eenvoudige zaak zal zijn om ie mand met de capaciteiten en de ervaring van de heer Pieterse onmid dellijk adequaat te vervangen. Dat zijn werklust en loyaliteit binnen het bedrijf buitengewoon werden gewaardeerd bleek wel uit het grote aantal receptiegangers. Tal van zeer oude contacten werden weer aangeknoopt en soms kreeg men de indruk las betrof het een reünie van het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf. Tal van hartelijke woorden werden gesproken. De Bondsvoorzitter, de heer Nijland dankte de heer Pieterse voor zijn inzet en de vele werk uren thuis. De heer Nijland betrok in zijn dankwoord tevens de echt genote en de kinderen van de heer Pieterse. Duidelijk onder de indruk van de vele hartelijke woorden en persoon lijke attenties bedankte de heer Pieterse de aanwezigen op zijn beurt in dichtvorm. Een unieke wijze van bedanken die door de bezoekers duidelijk gewaardeerd werd. Na afloop van de receptie werd de heer Pieterse door het Hoofdbe stuur een diner aangeboden waarbij in kleine kring afscheid werd ge nomen. CONTACTMIDDAG DINSDAG 6 MAART 1979 FILM Bij de voorplaat: Het opvallende uiterlijk van het Molenstraattheater in het Wageningse voetgangersgebied van de leden en donateurs van de Nederlandse Bioscoopbond in Cinema International August Allebéplein 4, Amsterdam Opening zaal 13.30 uur Filmvertoning aanvang 14.15 uur FOUL PLAY In de hoofdrollen: Goldie Hawn en Thevy Chase regie: Colin Higgins Uitgebracht door C.I.C. 16.15 18.00 uur: informeel contact

Film | 1979 | | pagina 5