fgfW j V. Oorspronkelijke titel: Magie Nederlandse titel: De dood op schoot Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard Attenborough Producer: Joseph E. Levine Oorspronkelijke titel: Invasion of the body snatchers Nederlandse titel: idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: Philip Kaufman Producer: Robert H. Solo Hoofdrollen: Anthony Hopkins, Ann- Margret, Burgess Meredith Uitgebracht door: City Film Distribution Lengte: 1 uur 32 min. Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 8-3-'79 Inhoud: psychologische schokfilm Hoofdrollen: Donald Sutherland, Brooke Adams, Leonard Nimoy Uitgebracht door: Nova Film Lengte: 3190 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 8-3-79 Inhoud: angstaanjagende science-fiction Oorspronkelijke titel: Bloodbrothers Nederlandse titel: De drift in het bloed Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Mulligan Producer: Stephen Friedman Oorspronkelijke titel: Nosferatu, the Vampyre Nederlandse titel: Nosferatu, de vampier Land van herkomst: V.S. Regisseur: Werner Herzog Producer: Werner Herzog Hoofdrollen: Paul Sorvino, Tony Lo Bianco, Richard Gere Uitgebracht door: Warner Bros Lengte: 1 uur 56 min. Toegang: 12 jaar Uitbrengdatum: 15-3-79 Inhoud: familieschets Hoofdrollen: Klaus Kinski, Isabelle Adjani, Bruno Ganz Uitgebracht door: City Film Distribution Lengte: 1 uur 43 min. Toegang: 12 jaar Uitbrengdatum: 15-3-79 Inhoud: vampierfilm Oorspronkelijke titel: Death sport Nederlandse titel: Sporten met de dood Land van herkomst: V.S. Regisseur: Henry Suso Producer: Roger Corman Hoofdrollen: David Carradine, Claudia Jennings, Richard Lynch Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 2285 meter Toegang: 16 jaar Uitbrengdatum: 15-3-79 Inhoud: gladiatoren anno 3000

Film | 1979 | | pagina 12