Oorspronkelijke titel: Paris Porno Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: A.M. Franck Oorspronkelijke titel: Slow dancing in the big city Nederlandse titel: idem Land van herkomst: V.S. Regisseur: John G. Avildsen Producers: Michael Levee/John G. Avildsen Oorspronkelijke titel: The Onionseller Nederlandse titel: Zeg het met uien Land van herkomst: Italië Regisseur: Enzo Castellari Oorspronkelijke titel: Hardcore Nederlandse titel: Spoorloos Land van herkomst: V.S. Regisseur: Paul Schrader Oorspronkelijke titel: The passage Nederlandse titel: idem Land van herkomst: Engeland Regisseur: J. Lee-Thompson Producer: John Quested Hoofdrollen: Daniel Darnaud, Milène Miller Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 18 jaar Lengte: 2098 meter Uitbrengdatum: 26-4-79 Inhoud: harde porno. Hoofdrollen: Paul Sorvino, Anne Ditchburn Uitgebracht door: Nova Films Toegang: 16 jaar Lengte: 3030 meter Uitbrengdatum: 26-4-79 Inhoud: liefdesverhaal tussen een journalist en een balletdanseres. Hoofdrollen: Franco Nero, Martin Balsam, Sterling Hayden Uitgebracht door: Warner Bros. Toegang: alle leeftijden Lengte: 97 minuten Uitbrengdatum: 26-4-79 Inhoud: komische aktiefilm Hoofdrollen: George C. Scott, Season Hubley Uitgebracht door: Columbia Int. Films Holland B.V. Toegang: 16 jaar Lengte: 2860 meter Uitbrengdatum: 10-5-79 Inhoud: vader op zoek naar z'n dochter, drama Hoofdrollen: Anthony Quinn, James Mason, Malcolm McDowell Uitgebracht door: Tuschinski F.D. Toegang: 16 jaar Lengte: 2670 meter Uitbrengdatum: 10-5-79 Inhoud: oorlogsfilm.

Film | 1979 | | pagina 12