EINDEXAMENFILMS FILMACADEMIE 1979 GERARD VAKANTIEKOLONIE, een herinnering HN0Ï 3S£*te* MOMENTEN Op 26 juni jl. vond traditiegetrouw in het Kriterion theater in Amsterdam onder grote publieke belangstelling de ver toning plaats van de eindexamenfilms van de N.F.T.V.A. Op deze pagina's een selectie uit het vertoonde materiaal. Als we Gerard, een hond, in zijn willekeurige omzwervingen volgen, zijn we getuige van een aantal eigenaardige voorval len in verband niet stoelen. Idee en animaties Assistentie Geluid/mixage Muziek Evert de Beijer Gemma van Schendelen Antoinette Uiterdijk en Hans v.d. Steen Gijs Andriessen tekenfilm, zw/w., 8 minuten. Vijftig jaar geleden: een holoniehuis voor bleekneusjes. Nu is er vrijwel niets meer van over. Alleen herinneringen en een brief. Een documentaire over eengroot huis op een duin. Camera Geluid Montage Produktie Stem Scenario/Regie Thomas Doebele Erik Fransman Hans van Zwol Merlijn Hofman Djoeke Veeninga Caroline Hanken André Kenen, vormgever, in maatschappelijk opzicht ge slaagd, ziet fragmenten van zijn leven en van zichzelf onder ogen in de vorm van visioenen en herinneringen. In zijn hui dige gelatenheid wordt hij geconfronteerd met de beangsti gende gedachte dat hij op weg is een oude seniele man te worden. André Kenen Martine Verpleger Moeder Vader Conservatrice Onderwijzer André 5 jaar André 15 jaar Peter Bos Inger de Vrede Hugo Koolschijn Netty Blanken Johan Simons Elsje Scherjon Cor Filjé Orville Huiskens Maurits Koekoek

Film | 1979 | | pagina 8