.- Oorspronkelijke titel: Steel Nederlandse titel: Mannen van staal Land van herkomst: V.S. Regisseur: Steve Carver Oorspronkelijke titel: Een pak slaag Land van herkomst: Nederland Regisseur: Bert Haanstra Producer: Bert Haanstra Oorspronkelijke titel: Cha Cha Land van herkomst: Nederland Regisseur: Herbert Curiel Producer: Black Tulip Productions Hoofdrollen: Lee Majors, George Kennedy, Jennifer O'Neill Uitgebracht door: Columbia Int. Films (Holland) B.V. Toegang: 12 jaar Lengte: 2700 meter Uitbrengdatum: 29-11-79 Inhoud: Corruptie en sabotage rond een staalconstructie Hoofdrollen: Kees Brusse, Paul Steenbergen, Bernhard Droog Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 2860 meter Uitbrengdatum: 13-12-79 Inhoud: Verwikkelingen rond het jubileum van de directeur van een familie-multinational Hoofdrollen: Herman Brood, Nina Hagen, Lene Lovich Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2709 meter Uitbrengdatum: 13-12-'79 Inhoud: Een Nederlandse Grease Oorspronkelijke titel: The Frisco Kid Nederlandse titel: Rabbi Abraham in het Wilde Westen Land van herkomst: V.S. Regisseur: Robert Aldrich Producer: Mace Neufeld Hoofdrollen: Gene Wilder, Harrison Ford Uitgebracht door: Warner Bros. (Holland) B.V. Toegang: alle leeftijden Lengte: 3150 meter Uitbrengdatum: 13-12-79 Inhoud: Hoe komt een nieuwe rabbi vanuit Polen zonder kleerscheuren in San Francisco Oorspronkelijke titel: Bear Island Nederlandse titel: Het geheim van Bear Island Land van herkomst: V.S. Regisseur: Don Sharp Producer: Peter Snell Hoofdrollen: Donald Sutherland, Vanessa Redgrave, Richard Widmark Uitgebracht door: Columbia Int. Films (Holland) B.V. Toegang: 12 jaar Lengte: 3150 meter Uitbrengdatum: 20-12-79 Inhoud: een z.g. wetenschappelijke expeditie op zoek naar een goudschat

Film | 1979 | | pagina 14