Oorspronkelijke titel: Killerfish Nederlandse titel: Killerfish Land van herkomst: V.S. Regisseur: Anthony M. Dawson Producer: Alex Ponti Hoofdrollen: Lee Majors, Karen Black, Margaux Hemingway Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 16 jaar Lengte: 2787 meter Uitbrengdatum: 10-l-'80 Inhoud: mensen in gevecht met piranha's om miljoenenschat Oorspronkelijke titel: The Kirlian Witness Nederlandse titel: De groene getuige Land van herkomst: V.S. Regisseur: Jonathan Sarno Producer: Jonathan Sarno Hoofdrollen: Nancy Snyder, Joel Colodner, Ted Leplat Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 91 minuten Uitbrengdatum: 17T-'80 Inhoud: plant als getuige in moordzaak Oorspronkelijke titel: Mon premier amour Nederlandse titel: Mijn eerste liefde Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Elie Chouraqui Hoofdrollen: Anouk Aimée, Gabriel Ferzetti, Jacques Velleret Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2755 meter Uitbrengdatum: 24-l-'80 Inhoud: moeder en zoon leren elkaar kennen in moeilijke tijden Oorspronkelijke titel: Bloodline Nederlandse titel: Bloodline Land van herkomst: V.S. Regisseur: Terence Young Producer: David V. Pieker, Sidney Beckerman Hoofdrollen: Audrey Hepburn, Ben Gazzara, James Mason Uitgebracht door: C.I.C- Toegang: 16 jaar Lengte: 3009 meter Uitbrengdatum: 24-l-'80 Inhoud: mysteries rond een familie multinational Oorspronkelijke titel: Tess Nederlandse titel: Tess Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Roman Polanski Producer: Claude Berri Hoofdrollen: Natassia Kinski, Peter Firth, Leigh Lawson Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 5197 meter Uitbrengdatum: 31-l-'80 Inhoud: boerendochter op zoek naar het geluk

Film | 1980 | | pagina 12