OKKafiÖ op grootse wijze in premiere Tweewekelijkse uitgave van de Nederlandse Bioscoopbond nummer 2 ■8 februari 1980 Redactie en administratie: Postbus 5048 1007 AA Amsterdam Tel: 020- 79 92 61 Hoofdredacteur: J.Th. van Taalingen Eindredacteur: Bart Eldering Advertenties: Drukkerij Poortpers b.v. Torensteeg 3, 1012 TH Amsterdam Tel: 020-23 14 85 'Tess' in première pagina 1 Produktie pagina 2 Nieuwe films pagina 4 Produktie pagina 6 Bondsnieuws pagina 7 Premières pagina 8 Twee zalen vol genodigden bij de première van de film Tess" eind januari in het splinternieuwe Babylon-complex in Den Haag. MAB-Holding, Meerburg Theaterbeheer en Concorde Film hadden de handen ineengeslagen en een indrukwekkend feest georganiseerd dat werd opgeluisterd door een groot aantal coryfeeën. Hoofdrolvertolkers Natassia Kinski en Leigh Lawson waren naar ons land gekomen en werden tot ieders verrassing vergezeld door regis seur Roman Polanski die een bliksembezoek aan ons land bracht. Bo vendien was producent Claude Berri aanwezig. Eerder op de dag vond in Amsterdam de perspremière plaats met aan sluitend een persconferentie die druk bezocht werd. De stralende eregasten tijdens de officiële openingsvoorstelling in het Haagse Babylon-complex, v.r.n.l. regisseur Roman Polanski en hoofdrolspelers Natassu Kinski en Leigh Lawson. Na afloop van de voorstelling een bloemenhulde en een staande ovatie van het premièrepubliek. FILM Bij de voorplaat: Regisseur Roman Polanski en hoofdrolspeelster Natassia Kinski waren de eregasten bij de Nederlandse première van 'Tess'.

Film | 1980 | | pagina 5