ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER DOLBY VOORDRACHT In de laatste vergaderingen heeft het Hoofdbestuur besloten de volgende eretekens toe te kennen: In goud met diamant (40 jaar) aan me vrouw T.L. Vieveen-Tol (Mij. tot Expl. van Bioscooptheaters Du Midi b.v., 's-Gravenhage) en aan de heren S.J. Meilegers en A.P. Mars (B.V. Maat schappij voor Cinegrafie, Amsterdam). In goud (25 jaar) aan mevrouw Th. Lodesteijn-van den Broek (B.V. Natio nale Bioscoop Ondernemingen, Am sterdam) en aan de heren P. van Bavel (Bioscoop Exploitatie Mij. (B.E.M.) B.V., Amsterdam), J.W. Klemann (Gofilex B.V., Driebergen), P. Konings (Carillon Audiovisual Media B.V., Amsterdam). In zilver (10 jaar) aan de dames E.F.M. Meers en N.M. Borg (N.V. Cinecen- trum, Hilversum) en de heren A. Dekker (Carillon Audiovisual Media B.V., Amsterdam), P. van Oss (B.V. Nationale Bioscoop Ondernemingen, Amsterdam), H. Trik (B.V. Maatschap pij voor Cinegrafie, Amsterdam), N.C. van den Berg, L.W. Vincent, J. Volland, E. Harmsen en J.F. Leive (N.V. Cine- centrum, Hilversum). Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waar inschrijving is verzocht: Hide in plain sight (Hide in plain sight) Het laatste ultimatum 1) (Northsea hijack) Last married couple in America (Last married couple in America) Little Miss Marker (Little Miss Marker) Il malato imaginario (Il malato imaginario) The seduction of Joe Tynan (The seduction of Joe Tynan) Walk proud (Walk proud) Mij niet gezien! (C'est pas moi, c'est lui) Inspecteur Platvoet slaat alles 2) (The knock-out cop) Superman I (Superman I) Superman II (Superman II) De clown 3) (Le jouet) De navolgende titels zijn vervallen: 1) Losgeld. De buitenlandse titel "Northsea Ransom" is is gewijzigd in "Northsea Hijack". 2) Platvoet in Afrika 3) De lolbroek Naam houders exploitatierechten: C.I.C. Concorde Hafbo Spiendal Door het Nederlands Genootschap voor Filmtechniek wordt op vrijdag 25 april a.s. een bijeenkomst gehouden waarin de Dolby geluidssystemen aan de orde komen. Uit Engeland komt een Dolby expert die aan de hand van demonstraties informatie zal geven over de nieuwste stand van zaken op dit gebied en de te verwachten ontwik kelingen. Hij zal daarbij door een Ne derlandse collega worden bijgestaan, mede voor het eventueel overwinnen van taalproblemen. Het NGF is bereid in dit speciale geval, wetende dat er aan veel kanten interes se voor het onderwerp bestaat, belang stellenden in de gelegenheid te stellen deze voordracht bij te wonen. Aan hen zal een bijdrage van f 10,— p.p. in de te maken kosten worden gevraagd. Aanmeldingen kunnen worden gericht aan het secretariaat van het Genoot schap, dat op het Bondsbureau is gevestigd. Na ontvangst van het ge noemd bedrag van f 10,— zal een toe- gangskaart worden verstrekt.

Film | 1980 | | pagina 11