Oorspronkelijke titel: Phantasm Nederlandse titel: De nacht van de levende doden Land van herkomst: V.S. Regisseur: Don Coscarelli Hoofdrollen: Michael Baldwin, Bill Thornbury, Reggie Bannister Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2447 m. Uitbrengdatum: 21-2-'80 Inhoud: thriller-shocker Oorspronkelijke titel: Breaking away Nederlandse titel: Breaking away Land van herkomst: V.S. Regisseur: Peter Yates Producer: Peter Yates Oorspronkelijke titel: Cabo Blanco Nederlandse titel: Cabo Blanco Land van herkomst: V.S. Regisseur: J. Lee Thompson Hoofdrollen: Dennis Christopher, Dennis Quaid, Daniel Stern Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 2837 m. Uitbrengdatum: 13-3-'80 Inhoud: wielrenromance Hoofdrollen: Charles Bronson, Dominique Sanda, Jason Robards Uitgebracht door: Gofilex Toegang: 16 jaar Lengte: 2600 m. Uitbrengdatum: 13-3-'80 Inhoud: ex-nazi contra louche Amerikaan Oorspronkelijke titel: Een tip van de sluier Nederlandse titel: Een tip van de sluier Land van herkomst: Nederland Regisseur: Frans Bromet Producer: Frans Rasker, Olga Madsen Hoofdrol: Hiske Uitgebracht door: Actueel Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2650 m. Uitbrengdatum: 20-3-'80 Inhoud: een gescheiden vrouw maakt kennis met maatschappij verschijnselen Oorspronkelijke titel: Le Jouet Nederlandse titel: De clown Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Francis Veber Hoofdrollen: Pierre Richard, Michel Bouquet, Fabrice Greco Uitgebracht door: Splendalfilm Toegang: alle leeftijden Lengte: 2520 meter Uitbrengdatum: 2A-'80 Inhoud: een komedie

Film | 1980 | | pagina 12