(5> m i)®^ 2© es GD Ca Giancarlo Giannini en Goldie Hawn vervullen de hoofdrollen in de United Artist produktie "A trip with Anita". De film is geregisseerd door Mario Monicelli onder produktie van Alberto Grimaldi. Eind 1980 zal A trip with Anita in Nederland worden uitgebracht door Nova Film. REDDINGSAKTIE FILMMATERIAAL IN ARCHIEVEN INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER Spiendal 1. Spetters 2. Kramer versus Kramer 3. 1941 4. The Rosé 5. Laat de dokter maar schuiven 6. "10" 7. One flew over the cuckoo's nest 8. Het Jungle boek 9. Vier vuisten op safari 10. Die Blechtrommel 11. Een tip van de sluier 12. Flatfoot in Africa 13. The Life of Brian 14. Tess 15. Escape from Alcatraz 16. Thunderball 17. Manhattan 18. Apocalypse now 19. Doornroosje 20. Meteor De Archiefraad heeft in een advies aan staatssecretaris Wallis de Vries van CRM een klemmend pleidooi gehou den voor een versnelde reddingsaktie van het met een spontaan ontbindings proces bedreigd nitraatfilmmateriaal. Het advies heeft vooral betrekking op de door de Rijks Voorlichtings Dienst, Polygoon en het Nederlands Filmmu seum beheerde nitraatfilm-collecties. De raad constateert met vreugde, dat met de conservering van dit materiaal reeds goede vorderingen zijn gemaakt bij de RVD en bij Polygoon. Ook spreekt de raad zijn erkentelijk heid uit over de beleidsvoornemens om door middel van een subsidie het Ne derlands Filmmuseum te stimuleren om de achterstand in archivering en conservering weg te werken. Daarnaast dringt de raad er met klem op aan, dat het NFM een doelsubsidie krijgt voor. de redding binnen tien jaar van de beheerde nitraatfilms. Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: 'n Kat in de zak (Un oursin dans la poche) De vrijbus (The van) Jill, een "Schulmadchen" (Jill, ein feuchtfröhliches Madchen) Naam houders exploitatierechten: Concorde

Film | 1980 | | pagina 11