K Chef Technische Dienst Egelantiersgracht 82-86 Tel. 266186 Amsterdam Bioscooponderneming A.F. Wolff b.v./Ufiob.v. zoekt voor haar Utrechtse bioscopen (12) een Hij zal verantwoordelijk zijn voor de controle en het onderhoud der cabines, het opheffen van kleine storingen hierin, alsmede voor het onderhoud en de uitbreiding van de electrische installaties in de diverse gebouwen. Sollicitaties richten aan: directie Bioscooponderneming A.F. Wolff b.v. Oudegracht 156 3511 AZ Utrecht Tel. inlichtingen verkrijgbaar bij de heer G.E. Bierling (030 - 33 13 12) Het spijt ons u te moeten mededelen dat AD BAKKER besloten heeft onze dienst te verlaten. Zijn grote inzet, gepaard aan een gedegen kennis van zaken, zullen wij node missen. Wij wensen hem heel veel succes in zijn verdere loopbaan. Gelukkig hebben wij REIN SCHENK bereid gevonden per diezelfde datum alle taken van de heer Bakker over te nemen. De heer Schenk zal geassisteerd worden door HENNIE STOEL, die reeds geruime tijd op de afdeling booking werkzaam is. Cinema International y Corporation (Netherlands) B.V. Een nieuwe stoffering van Telstar maakt ze weer jaren nieuw. Telstar renoveert stoelen, theaterstoelen, horeca meubilair, wachtkamers, bankstellen. In elk dessin. In minder dan geen tijd. Ineens of gefaseerd. Grote en kleine projekten, Telstar heeft al heel wat opmerkelijke staaltjes renovatie geleverd. Informatie bij onze afdeling projekten. telstar hardermjk bi/° holland wm**0 lorentzstraat 16. postbus 136,3840 AC-harderwijk telefoon 03410-13960'telex 40736

Film | 1980 | | pagina 15