Oorspronkelijke titel: I comme Icare Nederlandse titel: Ivan Icarus Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Henri Verneuil Producer: V-Films Oorspronkelijke titel: Roller Boogie Nederlandse titel: Roller Boogie Land van herkomst: V.S. Regisseur: Mark L. Lester Producer: Irwin Yablans Oorspronkelijke titel: Pim de la Parra's Dirty Picture Land van herkomst: Nederland Regisseur: Pim de la Parra Producer: Eva Beata Hendriksen Oorspronkelijke titel: The van Nederlandse titel: De vrijbus Land van herkomst: V.S. Regisseur: Sam Grossman Hoofdrol: Yves Montand Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 3811 meter Uitbrengdatum: 12-6-'80 Inhoud: politieke thriller Hoofdrollen: Jim Bray, Linda Blair, Beverly Garland LHtgebracht door: Gofilex Toegang: alle leeftijden Lengte: 2850 meter Uitbrengdatum: 26-6-'80 Inhoud: liefde op rolschaatsen Hoofdrollen: Pim de la Parra, Karina Keuchenius, Lië'la Koguchi Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 85 minuten Uitbrengdatum: 3-7-'80 Inhoud: toeristische omzwervingen van een Columbiaanse oogarts Hoofdrollen: Stuart Getz, Deborah White, Harry Moses Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2460 meter Uitbrengdatum: 3-7-'80 Inhoud: liefde van de vrouw gaat door de Oorspronkelijke titel: The jerk Nederlandse titel: De mafkees Land van herkomst: V.S. Regisseur: Carl Reiner Producer: David V. Pieker, William E. McEuen Hoofdrollen: Steve Martin, Bernadette Peters, Catlin Adams Uitgebracht door: C.I.C. Toegang: alle leeftijden Lengte: 2545 meter Uitbrengdatum: 3-7-'80 Inhoud: dolle klucht over rijkdom en armoede

Film | 1980 | | pagina 10