Oorspronkelijke titel: L'avare Nederlandse titel: De vrek Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jean Girault Producer: Christian Fechner Hoofdrollen: Louis de Funès, Bernard Menez, Michel Galabru Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 3240 meter Uitbrengdatum: 10-7'80 Inhoud: Louis de Funès als schurk, dief en woekeraar Oorspronkelijke titel: Bride of the incredible hulk Nederlandse titel: De bruid van de hulk Land van herkomst: V.S. Regisseur: Kenneth Johnson Producer: Kenneth Johnson Hoofdrollen: Bill Bixby, Lou Ferrigno Mariette Hartley Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 12 jaar Lengte: 2742 meter Uitbrengdatum: 17-7'80 Inhoud: vervolg populaire tv-serie in bioscoop Oorspronkelijke titel: Hardly working Nederlandse titel: De linkshandige uitzendkracht Land van herkomst: V.S. Regisseur: Jerry Lewis Producer: Joseph Ford Proctor Oorspronkelijke titel: The black stallion Nederlandse titel: De zwarte hengst Land van herkomst: V.S. Regisseur: Carroll Ballard Producer: Francis Ford Coppola Oorspronkelijke titel: The great McGonagall Nederlandse titel: The great McGonagall Land van herkomst: Engeland Regisseur: Joseph Mcgrath Producer: David Grant Hoofdrollen: Jerry Lewis, Susan Olivier, Deanne Lund Uitgebracht door: Tuschinski Film Distribution Toegang: alle leeftijden Lengte: 2865 meter Uitbrengdatum: 17-7-'80 Inhoud: Jerry Lewis najaren weer op het slappe koord Hoofdrollen: Kelly Reno, Teri Carr, Mickey Rooney Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 12 jaar Lengte: 3210 meter Uitbrengdatum: 17-7-'80 Inhoud: ontroerend verhaal over een jongetje en een trouw paard Hoofdrollen: Peter Sellers, Spike Milligan, Julia Foster Uitgebracht door: Filmmij. Amsterdam Toegang: 16 jaar Lengte: 2730 meter Uitbrengdatum: 17-7-'80 Inhoud: de avonturen van de hofdichter van Koningin Victoria

Film | 1980 | | pagina 10