Oorspronkelijke titel: The Baltimore bullet Nederlandse titel: De beetnemers Land van herkomst: V.S. Regisseur: Ellis Miller Producer: John Brascia Hoofdrollen: James Coburn, Omar Sharif, Bruce Boxleitner Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2843 meter Uitbrengdatum: 24-7-'80 Inhoud: avontuurlijke beroepsbiljarters Oorspronkelijke titel: Coup de tête Nederlandse titel: 'n Trap na Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Jean Jacques Annaud Producer: Alain Poiré Hoofdrollen: Patrick Dewaere, Corin- ne Marchand, Dorothee Jemma Uitgebracht door: Cupido Films Toegang: 16 jaar Lengte: 2438 meter Uitbrengdatum: 24-7-'80 Inhoud: komische verwikkelingen rond een enthousiast amateurvoetballer Oorspronkelijke titel: Humanoids from the deep Nederlandse titel: Diepzee monsters Land van herkomst: V.S. Regisseur: Barbara Peeters Producer: Martin B. Cohen Hoofdrollen: Doug McClure, Ann Turkel, Vic Morrow Uitgebracht door: Nova Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2150 meter Uitbrengdatum: 31-7-'80 Inhoud: diepzeemonsters vallen aan Oorspronkelijke titel: Le guignolo Nederlandse titel: De losbol Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Georges Lautner Producer: Alain Poiré Hoofdrollen: Jean-Paul Belmondo, Michel Galabru, Georges Géret Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: alle leeftijden Lengte: 2950 meter Uitbrengdatum: 31-7-'80 Inhoud: spanning, spionage en sensatie Oorspronkelijke titel: The awakening Nederlandse titel: De herrezen heerseres Land van herkomst: Engeland Regisseur: Mike Newll Producer: Robert Solo Hoofdrollen: Charlton Heston, Susan- nah York, Jill Townsend Uitgebracht door: City Film Distribution Toegang: 12 jaar Lengte: 2884 meter Uitbrengdatum: 31-7-'80 Inhoud: mummie brengt de banvloek de fa rao s over

Film | 1980 | | pagina 10