CD 0> 1 2® (fc© 2® r^n oc^i esc ERETEKENS INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER KORT NIEUWS BESLISSINGEN COMMISSIE NIEUWE ZAKEN 1. Kramer versus Kramer 2. The fog 3. '10' 4. The spy who loved me 5. The Muppet movie 6. One flew over the cuckoo's nest 7. 1941 8. Lieve jongens 9. The rosé 10. American gigoio 11. Die Blechtrommel 12. Gone with the wind 13. North Sea hijack 14. When time ran out 15. Zombies 16. Flatfoot in Africa 17. The life of Brian 18. Tess 19. MadMax 20. Ace high jn Het Hoofdbestuur heeft in de laatste vergadering besloten de volgende ere tekens te verlenen: In goud (25 jaar) aan mevrouw A.M. van Dieren-van Brok (Geesink Film- produktie C.V., Nederhorst den Berg) en de heren L.Th. Bouwmeester (N.V. Cinecentrum, Hilversum), H. Greven (Cinetone Studio's, Amsterdam), A. Mens (Nederlands Laboratorium voor Filmtechniek B.V., Loenen a/d Vecht). In zilver (10 jaar) aan de dames H.J. de Graaf-van Hoeijen, J.J. van de Vel de, H.J. van Gemmert, G. Koers-v.d. Kamp en A. van den Brink-Metz (allen Jogchem's Theaters B.V., Bunschoten), E.S. Taat (N.V. Cinecentrum, Hilver sum) en de heren D.G. van Kolfschoo- ten, H.E. van 't Klooster, W.E. van der Dussen, CJ.J. Stokman, J. van Dom melen, W.H. Kok, K.W. Walter en W.H. Strik (allen Jogchem's Theaters B.V., Bunschoten), Th.D.M. Andries- sen, C.J.M. Kettner, F.J. Bekhof, C.N.J.M. Jagers, F.O. Krooshof en M.J. Swinkels (allen N.V. Cinecen trum), N. Koole (Cinetone Studio's, Amsterdam). Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indie nen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na verschijning van dit blad schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet geschieden, raad plege men artikel 6 van het Reglement op het Naamregister. De tussen haakjes geplaatste namen zijn de buitenlandse titels, die uitsluitend worden gepubliceerd ter oriëntering van de leden. Filmnamen waarvoor inschrijving is verzocht: De pelsjager (The mountain men) Kannibalen 1) (Cannibals) De wraak van de Zombies (The night of the Zombis) Zombies het verschrikkelijke vervolg (Zombi 3) Diepzeemonsters 2) (Monsters) Vrijdag de 13de (Friday the 13th) Naam houders exploitatie rechten: Columbia Concorde Nova Warner 1) Zombies onder kannibaL De navolgende filmtitels zijn vervallen: alen 2) Diepzee Zombies De buitenlandse titel "The queen of the cannibals" ten name van Universal Film Agency B.V. is gewijzigd in "Zombie Holocaust". Op 17 juli jl. werden in Amsterdam twee theaters heropend. Na een lang durige verbouwing beschikt de Plan- tagebuurt over een geheel in stijl ge renoveerd Theater Desmet en Cine D. Te zijner tijd op deze pagina's een uit gebreide reportage. In het uitbreidingsplan Gors-Noord in de gemeente Purmerend werden op 1 augustus jl. drie nieuwe bioscopen ge opend van Bioscoopexploitatie J.M. Punt B.V. Ook van deze uitbrei ding van het bioscooppark zal een ver slag verschijnen. De Commissie Nieuwe Zaken heeft toestemming verleend aan: Cinema Royal Oss B.V. tot het gaan exploiteren van twee nieuwe perma nente bioscopen-A (Cinema Royal 4 en 5) te Oss; Autokino Fonke B.V. i.o. tot het gaan exploiteren van een autobioscoop te Schaesberg.

Film | 1980 | | pagina 9