mk dil f Oorspronkelijke titel: La Terrazza Nederlandse titel: La Terrazza Land van herkomst: Italië Regisseur: Ettore Scola Producer: Dean Film Hoofdrollen: Marcello Mastroianni, Jean-Louis Trintignant, Ugo Tognazzi Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 4426 meter Uitbrengdatum: 14-8-'80 Inhoud: maatschappij-kritische discussies in society sfeer Oorspronkelijke titel: Fame Nederlandse titel: Fame Land van herkomst: V.S. Regisseur: Alan Parker Producer: David de Silva, Alan Marshall Hoofdrollen: Eddie Barth, Irene Cara, Lee Curreri Uitgebracht door: C.I.C. Lengte: 3612 meter Toegang: alle leeftijden Uitbrengdatum: 14-8-'80 Inhoud: de moeilijke weg naar artistieke roem Oorspronkelijke titel: A nous deux Nederlandse titel: Op ons tweeën Land van herkomst: Frankrijk Regisseur: Claude Lelouch Producer: Les Films 13 Hoofdrollen: Catherine Deneuve, Jacques Dutronc Uitgebracht door: Concorde Film Lengte: 3087 meter Toegang: 12 jaar Uitbrengdatum: 14-8-'80 Inhoud: samen op zoek naar het geluk Oorspronkelijke titel: The horror show Nederlandse titel: The horror show Land van herkomst: V.S. Regisseur: Richard Schickel Producer: Richard Schickel Hoofdrollen: Anthony Perkins, Boris Karloff, Bela Lugosi e.v.a. Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2390 meter Uitbrengdatum: 21-80/80 Inhoud: hoogtepunten uit de beste griezelfilms aller tijden Oorspronkelijke titel: Cruising Nederlandse titel: Zwerftocht in het duister Land van herkomst: V.S. Regisseur: William Friedkin Producer: Jerry Weintraub Hoofdrollen: Al Pacino, Paul Sorvino, Karen Allen Uitgebracht door: Concorde Film Toegang: 16 jaar Lengte: 2807 meter Uitbrengdatum: 21-8-'80 Inhoud: thriller iri homofiel milieu

Film | 1980 | | pagina 12