CHARLOTTE FILMFESTIVAL DEAUVILLE De opnamen voor de nieuwe Neder lands I Duitse co-produktie 'Charlotte' zijn voltooid. De film werd geregisseerd door Frans Weisz met camerawerk van Theo van de Sande, geassisteerd door Pim Tjujerman. De hoofdrollen werden vertolkt door o.a. Derek Jacobi en Birgit Doll (foto rechts). Verdere rollen worden gespeeld door Elizabeth Trissenaar, Max Croiset, Peter Faber, Shireen Strooker en Yoka Beretty. De produktie was in handen van Cineteam Features I Concorde Film CCC-Filmkunst Berlin. De film is uitgenodigd voor het ko mende Filmfestival van Venetië dat van 28 augustus tot 8 september a.s. zal plaatsvinden. Op dit moment wordt de laatste hand gelegd aan de Duitstalige versie die daar vertoond zal worden. Half februari 1981 zal de Nederlandse versie door Tuschinski Film Distribu- tion in onze theaters worden uitge bracht. Op de werkfoto rechtsonder regisseur Frans Weisz en Birgit Doll bij de camera. Otto Preminger, Glenn Ford, Elia Kazan en Yul Brynner zullen eregas ten zijn op het komende filmfestival van Deauville dat van 5 tot 11 septem ber in deze Franse badplaats zal wor den gehouden. In retrospectief zullen van alle eregas ten films worden vertoond. De vol- geide films zullen zeker in Deauville worden vertoond: 'A small circle of friends' van Rob Cohen, 'The human factor' van Otto Preminger, 'Foxes' van Adrian Lyne, 'Fame' van Alan Parker, 'Heart beat' van John Byrum, 'Caddyshack' van Harold Ramis, 'Bronco Billy' van Clint Eastwood, 'The Blues Brothers' van John Landis, 'Nijinski' van Herbert Ross en 'Airplane' van Jim Abrahams, die zal worden uitgebracht onder de titel 'Flying high'.

Film | 1980 | | pagina 7